Bestiální RECENZE - Maybelline - The Burgundy Bar

22. října 2017 v 12:59 | Soulless |  Maskovaná bestie

O co jde?
Další ze série paletek od Maybelline.
Začalo to paletkou The Nudes, potom přišly na řadu paletky The Rock Nudes a The Blushed Nudes. Nakonec tu byla i paletka The 24k Nudes. Nutno říct, že šlo spíše o dost průměrnou až podprůměrnou drogérkovou kvalitu. Já jsem měla paletku Blushed Nudes a nalíčila jsem se s ní jednou. Pak jsem ji darovala kamarádce, které zaprvé sluší studené barvy (mně moc ne) a je v líčení celkem začátečník, takže moc paletek nemá - narozdíl ode mne.
Teď ale Maybelline přišli s touhle kráskou, která řve "PODZIM!"
Dlouho jsem ji lovila v 50% slevě v Rossmannu, až jsem ji, světe div se, ulovila. :)

Za kolik?
Okolo tří stovek

Kde?
V klasických drogériích či řetězcích typu DM, Teta, Rossmann...

Funguje tak, jak má?
Jo! :)

Jaké je hodnocení?
8/10 - příjemná kvalita za příznivou cenu, z toho, co jsem zkoušela otestovat v drogerii je to podle mne asi (zatím) nejlepší paletka od Maybelline! :)
Tady vidíme paletku uvnitř.
Asi chápete, že mně osobně se nejvíc líbí ty podzimní, nazlátlé a burgundy tóny. Mám dost ráda vínovou. A zlatou kupodivu teď taky! :D Dokonce i zelenou jsem začala nosit. A to jsem ji dřív nenáviděla. Nechápu!
Člověk se prostě stále mění.


Paletku jsem vám rovnou i "svočla".
Musím říct, že není vůbec zlá! Dá se s ní dokonce i hezky vystačit na cestách (u těch předchozích Maybelline by to byl problém). Máte tu matnou barvičku na ztrácení (lehce práší, takže přes celé víčko bych ji nedala, ale ztrácí, nebo chcete-li "blendí" se s ní hezky), několik třpytivek do vnitřního koutku i na celé víčko a pak "hrací" barvy. Jako ztmavovací barvu sem zařadili teplejší tmavou hnědou, což je podle mě dobrá volba. Černá by se s teplým podtónem paletky jen zbytečně tloukla.

Jak bych to celé shrnula?
Pokud chcete nějakou paletku na vyblbnutí na podzim a líbila se vám třeba Naked HEAT od Urban Decay, ale schází vám finance, nebo prostě jen víte, že byste teplou paletku nevyužili celoročně a nechcete za ni dávat takové prachy, sáhla bych určitě po téhle Maybelline. Pokud ale milujete teplé líčení a chcete ho nosit den co den, rok za rokem, až do doby, kdy bude paletka úplně "vymletá", klidně bych se poohlídla i po zmíněné Nakedce! :) Zkušenosti s ní mám jen také, že jsem ji swatchovala v Sephoře, ale je fakt wow.

Zpátky však k Maybelline. Ráda vám některý den ukážu své denní líčení s ní a budu doufat, že se vám bude líbit.
Z drogerie podle mě rozhodně patří k těm zatím nejlepším testovaným paletkám! :)

Zaujala vás, nebo naopak tíhnete k jiným značkám, či snad barvičkám?

SOULLESS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama