23. října 2017 - jaký byl víkend a líné pondělí

23. října 2017 v 20:41 | Soulless |  Bestiální dny
Ahoj.
Dneska mám hodně, hodně líné pondělí. Jsem si jistá, že spousta z vás, by mi ho i záviděla, ale asi není co závidět.


Ačkoli tento článek není shrnutí v deseti bodech, pokusím se vám shrnout v deseti sedmi bodech alespoň víkend.

1) Dvakrát jsem pila alkohol, což je pro mne docela "slušné" skóre. Víte, že moc nepiju. Ani tohle nebylo nějaké velkolepé pití - měla jsem Frisco a Baileys. Baileys z nějaké limitky "luxe chocolate" - je v něm belgická čokoláda a je to sakra dobré pití. Jo, je to tlamolep a můžete mnou pohrdat za to, že takové věci piju, ale... jo, piju.

2) Docela hodně jsme jedli v mekáči. Bleheh. Koule jseš a koulí zůstaneš, říkáte si.

3) V sobotu ráno jsme byli odvolit. Velmi jednoduše a prostě, po únavné páteční noci, zdrchaní a rozcuchaní. U volební urny jsme si neudělali selfie (ach, my trapáci). Zmohli jsme se na prosté předložení občanky, zastrčení lístku za zábranou do obálky, hození do urny a "nashledanou".

4) Docela se už dokážu aklimatizovat na společnost dítěte mého kamaráda Ritchieho. Pořád mě ale děsí, že jí (Alex) něco udělám. Má měkkou hlavu a celá je nějaká moc rozbitná. Aspoň je ale hodná a moc nebrečí, když tam jsem.


5) Dělala jsem náramky pro Hanku a jejího přítele a měly jsme fajn osobní předání, u kterého jsme si i pokecaly. :) Snad jí nebude vadit, že jsem sem dala tu fotku, ale musela jsem se pochlubit - navíc jsem hrozně ráda, že jim tak krásně sedí a sluší^^


6) Na osobní předání jsem si vytvořila tohle líčení, které je v barvách podzimu a západu slunce. Pokud by vás zajímalo, co jsem na něj použila, je to docela mix. Do základu jsem dala oční bázi (od Catrice) a hned na ni Moonlight stíny od Essence. Na ně jsem navrstvila burgundy a lehce měděný stín z Burgundy Bar paletky. Na přední část víčka jsem pak přidala růžový rozjasňovač z Kat Von D paletky.

7) Dokoukala jsem 13 Reasons Why. Musím říct, že poslední dva díly mě hodně dostaly. Zaprvé Bryce, oh, bože, sviňák. Nebudu psát víc, kdybyste to ještě neviděli a chtěli se třeba koukat.
Zadruhé... dostala mě Hannah sebevražda. Někde jsem četla o tom, že někde (tuším v televizi?) ji neodvysílali a upřímně chápu proč. Tak nějak jsem ani nečekala, že ve verzi seriálu, na kterou jsem koukala, bude něco vidět. Bylo.
A ufff... byla to opravdu hodně dobře udělaná scéna. Musím se přiznat, že jsem šla zvracet, jak moc mě to vzalo.
Bylo to tiché, bolestné, děsivé a skvěle zahrané.
Ještě jednou uf.
A nebudu víc mlít, čistě pro případ, že bych vám spoilerovala. Kdo to viděl, jistě ví, o čem mluvím.
__________________________________

Toliko asi k víkendu. A teď pondělí...
Dneska jsem zjistila, že se pomalu dostávám do další fáze deprese.
Spím a spím a všechno je mi tak nějak jedno. Je to taky dobře, protože se alespoň vyhýbám panickým záchvatům. Jupí.
Dneska jsem spala asi do půl jedenácté, což už je opravdu rekord - spát od nějakých desíti až do půl jedenácté, přes dvanáct hodin... no, chápete, že to se mi až tak často nepoštěstí. Většinou spím tak dvě-tři hodiny.
Dneska jsem se probudila až tím, že se mnou lehce třásl Harry a podával mi snídani. Výjimečně prasáckou snídani. Byl to McMuffin s vajíčkem. Jedle jsem ho poprvé v životě a stal se z něj můj brunch.

Mimochodem jsem se probudila s úžasně zvláštní modřinou.


Vůbec netuším, z čeho ji mám, ale je dooost hustá! :D


Většinu dne jsem se válela, četla diskute na vinted, koukala na instagram, jiné sociální sítě...
No, znáte to. Aspoň jsem se nějak zabavovala, znáte to.


Nakonec jsem se rozhodla využít ten volný čas k tomu, abych si upravila nohy. Tohle je Tony Moly maska na nohy, která by měla za tři až šest dní z nohou oloupat suchou a odumřelou kůži. Jsem zvědavá.
Pak se mě můžete zeptat, jestli bych vám tu masku doporučila. Zatím vám k ní můžu jen říct, že jsem si v ní připadala jak Jožin z bážin :D ! Jsou to ponožky, do kterých nalijete takovou "peelingovou" vodu a pak v nich hodinu a půl jste a žbluňkáte kolem. :D Potom si nohy umyjete a namažete přiloženým krémem. Vypadají pak líp a jsou jemnější na dotek + hezky voní, ale až tak za týden nejdřív zvládnu říct, jestli ta maska stojí za to, nebo ne.

Zbytek dne jsem se válela, koukala na youtube, poslouchala audioknihu Hunger Games,...


... a dala jsem si k tomu KitKat. Můj poslední japonský KitKat. Achjo, všechny už jsou pryč. :( Tak moc jsem si je šetřila... no, bude se mi po nich pěkně stýskat. :(
Tenhle byl zajímavý a trochu mi připomínal rumové pralinky, nebo tak něco. Ale mnohem lepší. Yummy.


V poslední době nemám moc hlad, ale i tak jsem si dala tvaroh (Ovofit s višňovou příchutí) a Bebe mini, s čokoládovou příchutí. Ty prostě miluju. Mňam.

Jinak se dneska nedělo nic zajímavého.
Poslouchám teď stále audioknihu a měla bych se chystat na zítra. Musím vstát na 7:30, fujky. Ale aspoň mám jen jednu hodinu, což je veskrze pozitivní zpráva^^!
Už aby byl pátek odpoledne a mohla jsem se flákat.
Ale v pondělí jdu k doktorovi, což bude v pátek jen o kus blíž. Fujky. :( Už aby to bylo za mnou.

Tak ať vám týden rychle utíká!

SOULLESS
 


Komentáře

1 Keiji Keiji | Web | 23. října 2017 v 22:28 | Reagovat

Taky jsem po dlouhé době pila alkohol. Teda, jen pivo. :D A vůbec mi nechutnalo - kdysi to byl můj mok, ale čím míň to piju, tím je hnusnější. Někdy. Ta chuť na něj přichází většinou jen přes léto. To Baileys zní zajímavě! A taky docela draze. :D

Selfíčko z voleb! :D Tak upřímně, asi nesleduju správný lidi, ale ještě ani na jedno jsem nenarazila. :'D

Chápu tvé pocity, že ty děti jsou křehké a snadno rozbitné. Já se měla teď v sobotu vidět s týdenní od kamaráda, ale podařilo se mi tomu vyhnout. Zatím. :D

Ty náramky jsou božíí! Moc se ti povedly! A líbí se mi, že oba nosí párové... to je hrozně hezký.

Tak takové líčení bych asi nikdy nezvládla. :D Tolik kombinací a ve finále to vypadá tak krásně! :D Ty nemáš v plánu si otevřít nějaký salon nebo tak... ? :D

No, to s tím Brycem mi upřímně už přišlo takové přehnané. Chápala jsem to, že to ještě viděla, jak to provádí... Jessice, myslím se jmenovala. Chápala jsem všechny její ostatní důvody, které se sčítaly. Ale ten poslední s Brycem, to si pamatuju, že už u knížky mi to přišlo přehnané. Jako by ten autor to prostě chtěl ještě tak natáhnout, aby si čtenáři nemohli říct "ale to všechno nebyl důvod k sebevraždě" a tak tam dal tu poslední část. Tak mi to přišlo. Už trochu... nadsazený, no.
Každopádně takhle explicitní tu sebevražednou scénu jsem taky absolutně nečekala. Nedívala jsem se na to. Zvládám i horší záběry, ale z toho mi prostě taky bylo úplně zle. Navíc jsem to fakt vůbec nečekala - mám totiž pocit, že v knížce spolykala Hannah prášky. V seriálu jsem si všimla, že ti lidi mluví o tom, že se ve vaně podřezala, ale že to v takovém tichu a tak pomalu a precizně předvedou... v tom se vyžili, to teda jo.
To chce odměnu za dokoukání něčeho takovýho! :D

Modřiny, co se tvoří samy v noci, jsou fakt děsivý. :D

A japonský KitKat *o*) Už jsem po japonských pamlscích koukala na ebayi, jenomže mi to všechno přijde strašně drahý. Tyčinka za 80,-? Moc levnějších jsem nenašla...
Ale zrovna dneska jsem na japonský Kitkaty myslela. :D

2 Hanka, ta s náramky z článku :D Hanka, ta s náramky z článku :D | 24. října 2017 v 6:36 | Reagovat

Juuuuu, jsme slavní 😍 Honza říkal, že to je zrovna k tématu, čte Eragona a na první pohled ho napadla Safira 😃 Jinak, ještě jednou děkuji za příjemné setkání ❤️ Dlouho jsme nepoznala tak příjemné lidi jako jste ty a Harry 😊

3 Soulless Soulless | Web | 25. října 2017 v 14:15 | Reagovat

[1]: Já viděla hlavně boomerangy (nebo jak se to píše :D), jak lidi házejí tu obálku do urny. A přijde mi to dost trapný :D

Děkuju za pochvalu náramků, i líčení! :)
Líčení by mě do budoucna hrozně moc bavilo, hrozně ráda bych jela na nějaký workshop, učila se nové techniky, nebo tak něco... Ale ehm, moje máma říká, že je to zbytečné a že se mám radši soustředit na studium. Ráda bych do toho šla, ale prostě... potřebuju nějakou podporu, abych se do toho dala.

No, nevím jaká je kniha (brzo se snad dozvím), ale v seriálu mi připadalo, že to eskalovalo docela... reálně. Teda, vypadá to až nereálně, ale z vlastních zkušeností vím, že čím víc je člověk depresivní, tím horší lidi k sobě přitahuje.
Bryce mi přijde jako typický hajzl, co si myslí, že má všechny na povel, protože má prachatou rodinu.
No a vzhledem k tomu, jaké báchorky se o Hannah šířily... docela věřím tomu, že by se to mohlo stát, byť je to už ultrapech.

Japonský KitKaty jsou ultraboží. Miluju je! :3

4 Soulless Soulless | Web | 25. října 2017 v 14:15 | Reagovat

[2]: Jsem moc ráda, že se líbí a že jsme neudělali špatný dojem^^ :)

5 Keiji Keiji | Web | 26. října 2017 v 16:48 | Reagovat

Zbytečné? Určitě si nemyslím, že je to zbytečné, obzvlášť jde-li o tebe a líčení jako tvou vášeň!
Mám kamarádku, která se dříve o takové věci moc nestarala, tuším, že studovala nějaký zemědělský obor se psy (nechci kecat, je to dlouho), ale před nějakou dobou se přidala k holkám, které se tím zabývaly, jezdí na hodně workshopů a vlastně už je to její práce, a taky začala až později a teď působí hrozně šťastně a živí se tím, že zkrášluje jiné lidi... a myslím si, že pokud ty bys měla možnost na nějaký takový workshop se dostat, zkusit bys to určitě měla! :)

Seriál na mě taky rozhodně působil o hodně "reálněji" a "dospěláčtěji", než kniha. Ale uvidíš sama. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama