12. října 2017 - We are the nobodies

12. října 2017 v 20:53 | Soulless |  Bestiální dny
Ahoj!
No lidi. To byl ale den. Já byla tak v jednom kole, že jsem nic nenafotila. A pak jsem cítila takovou úlevu, že mě ani nanapadlo fotit. Že vy víte co to znamená?! :D
Ano.. shrneme si to v deseti bodech! *potlesk*


1) První bod je asi nejdůležitější - přežila jsem svou prezentaci! Co je ovšem vtipné - bála jsem se tak moc svého selhání, že jsem vůbec nepomyslela na selhání techniky. A ehm... technika dneska vůbec nebyla na mojí straně. Takže ačkoli já byla zásobená poznámkami a měla jsem všechno nazkoušené... počítač odmítal poslušnost a na monitoru stále běhalo "No signal". Nejsem úplně hloupá blondýna, ale když jsem nakoukla do změti kabelů za počítač, udělalo se mi mdlo.
Díky osudu tam ale naštěstí hodně brzo byl Zdeněk, jeden spolužák (jehož jméno není teda pro tenhle příběh vůbec podstatné, ale líbí se mi to víc než jen "spolužák"). Pomohl mi přijít na to, jak ten starožitný počítač alespoň maličko uvést do provozu a jsem mu za to fakt vděčná. Jo a pak ještě spolužačce Natce, která přišla na to, že heslo do počítače je jen zmáčknout enter.
My tam zvažovali číslo učebny, jména učitelů, slova jako "student" a "výuka", ale prostě klepnout na enter... to nás nenapadlo! Teda ji pak jo. Hurá. :D
Jak už jsem uvedla na začátku, prezentaci jsem přežila a dokonce se mi povedlo se i celkem neklepat (výýýýkon). A mluvit. Sice jsem si opět popletla pár slov, ale to prostě dělám, když jsem nervní. Jinak myslím, že to bylo fajn. A mám to za sebou! Už můžu jen sledovat prezentace všech ostatních. Lucky me.
(Okay, měla bych ještě udělat prezentaci do praktického jazyka, takže to snad taky brzo vyjde.)

2) Koukala jsem 13 Reasons Why. Už jsem u osmého dílu a pořád necítím depresi, nebo smutek, nebo tak něco. Ale to se může ještě změnit. Je to možná tím, že já nemám na střední nějaké takové vzpomínky, které by se podobaly zážitkům Hannah a nemám problém s lidmi. Teda nemám je ani ráda, ale nemyslím si, že mi ubližujou.
A ehm... možná mám trochu poťapaný názor, ale i když se mi ten seriál líbí - strašně mi vadí, jak Hannah ze všeho viní ostatní. Tím nechci říct, že by to nebyli hajzlové. Byli.
Ale pořád tak nějak doufám, že přijde s myšlenkou, kterou vnímám já - sebevražda je slabost.
Když přemýšlím nad tím, jaké by bylo nebýt (to zní zvláštně), většinou se sama se sebou shoduju, že přece nejsem takový slaboch. Život by musel být totální SHIT, abych si sáhla tak hluboko na dno.
Každopádně Hannah asi neměla lentilky, které by ji uvedly do stavu tupé, ospalé agónie. To se mi to pak kecá, když si zobu prášečky a chodím si bulet k terapeutovi, co?
I když počkat... možná, že vlastně v tom spočívá ta síla. V ochotě bojovat.
Porazit ty vnitřní strašáky.
Ale neříkám, že by se mi nikdy nemíjela hlavou myšlenka sebevraždy. Nicméně ji pořád beru jako konečnou. Ten bod, kdy jste ve vlaku života až příliš dlouho, přejeli jste všechny zastávky a už se nemáte kudy vrátit. A řidič vás nutí vystoupit.
Jesus, to je hrozné přirovnání.

3) Za odměnu za fajn prezentaci jsem si koupila časopis JOY a takovou fajn čokoládu. Je z Rossmanu a je mléčná a vevnitř jsou pistácie. Celá chutná hodně po pistáciích a sakra, přísahám vám, že je božská. A už se moc těším, až se zavrtám do postele a budu si číst JOY. Mám vlastně na čtení spoustu času...

4) ... čímž se dostáváme k dalšímu bodu. Mluvila jsem se svým terapeutem o svých problémech se spaním a on mi doporučil vstát z postele pokaždé, když tam chvíli nebudu moct usnout a budu se cítit mnhem míň unavená - až do doby, kdy budu opět unavená. Jak se znám, je dost pravděpodobné, že nastanou i noci, kdy nebudu spát vůbec. Jejda.
Máte tip na nějakou hodně dlouhou knihu, film, nebo tak něco?! :D

5) Lovila jsem Burgundy Bar paletku od Maybelline v Rossmanu, s 50% slevou. A ehm, bylo to naprd, protože byla všude rozebraná. Dokonce jsem kvůli tomu šla úplně dobrovolně sama ven. Chápete to?! JÁ. JSEM. ŠLA. SAMA. VEN.
DOBROVOLNĚ.
D-O-B-R-O-V-O-L-N-Ě.
Co na to říct než... zázraky se občas dějí?

6) Potkala jsem dneska dvě kamarádky z dřívějška, které už teď tak moc nevídám a byla to příjemná setkání. Jedno teda hodně krátké, jen 2 zastávky v MHD, ale nevermind! :D

7) Nakoupila jsem si všechno, co mi docházelo, nebo už i chybělo. Třeba Batiste suché šampony, které prostě bývají mou velkou záchranou. O tom už jsem tu určitě Xkrát psala.

8) V Nanu Nana jsme koupili rámeček... protože jsme ho prostě potřebovali a zatím vám nemůžu říct proč, protože by se to odsud mohla dozvědět jistá osoba, která to zatím vědět nesmí! :D Já jsem tam našla cute vánoční ozdoby, které jsem sice nekoupila, ale aspoň jsem se nad nima chvíli rozplývala. Místo toho jsem si koupila pečený čaj - vlastně dva. Hrušku a jablko. Jablko už jsem si udělala k 13 Reasons why a byla to mňamka!

9) Taky jsem si koupila tvarohový koláč... prostě jen tak, myslím. Protože jsem na něj měla chuť. Jedla jsem ho teď večer a byla to dobrota. Yum! :3

10) Hrozně celý den doufám, že zbytek týdne proběhne fajn, odpočinkově a nevím co ještě. Potřebuju klidný víkend, po tom posledním prostonaném. To jako fakt potřebuju a nemůžete namítat, že ne! :D
Takže tu teď poslouchám mix odrhovaček, které navozují uvolněnou atmosféru, čichám perníčkovou Yankee Candle a asi si otevřu Joy.
Snad jste měli hezký čtvrtek.

SOULLESS
 


Komentáře

1 Keiji Keiji | Web | 15. října 2017 v 18:12 | Reagovat

Gratuluju k úspěšné prezentaci! :D Ten pocit, že už to máš za sebou a ostatní se v tom ještě plácaj, ale ty už na to myslet nemusíš, je boží. :))
A taky gratuluju k Burgundy Bar!! Našla si k tobě cestu! :)
Na ty Batiste šampony jsem koukala předevčírem v Globusu... (zaujaly mě ty barevný obaly :D) Zatím jsem používala suchý šampon jen od Alpy, v prášku, a jsem s ním hrozně spokojená. Ty sprejové mi přijdou takové zvláštní, ale někdy je musím vyzkoušet...

2 Soulless Soulless | Web | 17. října 2017 v 20:16 | Reagovat

[1]: Jakožto blondýnka si ten od Alpy můžeš úplně v klídku dovolit :D Takže bych asi do těch sprejových ani neinvestovala, vyjde tě to levněji - pokud to teda nechceš akorát zkusit :)

Z Burgundy Bar mám mega radost a už se s ní maluju, denně :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama