8. srpna 2017 - older, plainer, saner

8. srpna 2017 v 21:00 | Soulless |  Bestiální dny
When you get older, plainer, saner
Will you remember all the danger
We came from?
Burning like embers, falling, tender
Longing for the days of no surrender
Years ago
And will you know...?


Ahoj lidi.
Tak se vám zase hlásím a s politováním vám oznamuju, že se teď rozhodně hodlám hlásit méně. Nebo asi nehodlám, ale prostě to tak s největší pravděpodobností vyplyne.
Co se stalo v posledních dnech? No, ufff...

1) UMŘEL MI NOTEBOOK
Ano, stalo se to přesně tak, jak říkám - zničeho nic. Prostě jsem šla vypnout počítač a puf, on umřel. Přesněji řečeno umřela klávesnice a myš, které vůbec nereagují, ale co mám z toho, že mi svítí displej, že?
Aktuálně se hlásím z přítelova notebooku. Který nemám moc ráda. Teda nic proti notebooku, ale je to takový ten tlustý herní notebook, co nevydrží na baterce dýl než půl hodiny a když si ho položím na kolena, mám pocit, že mě přelomí vejpůl - a to fakt nejsem žádná "křehule".
Achjo. Chápete, že mám na notebooky takový "štěstí"?
Můj první absolutně můj notebook se mi O SVAŤÁKU přelomil vejpůl. Ano, tušíte správně, otázky k maturitě jsem měla převážně v něm.
Do mého dalšího notebooku, který jsem dostala k úspěšné maturitě s vyznamenáním, mi Mia vylila vodu. Taktéž mrtev.
No a tak jsem pak obcházela X obchodů a vybírala "pana dokonalého", jen aby mi po ROCE užívání (a jakože fakt opatrného užívání! Nejím nad ním, nepiju, balím na cestu do X obalů....) chcíp?!
Vrrrrrrr.
Jestli mi na reklamaci řeknou, že je to vlastně moje chyba, že odešel, protože jsem ho nebalila do propoceného roucha panny a za úplňku nepolívala jednorožčí krví, fakt se naštvu. Znáte ty reklamace.
No, takže to je jeden důvod. Držte palce!

2) MÁME MALÝ JEŽEČKY
Ano, čtete správně. Nebudu tady rozebírat všechno o Dorry, ale shrnu to tak, že nejsem množitelka ježků - těhotenství Dorrinky bylo bohužel těžce neplánované a i neočekávané. Věc se má tak, že pravděpodobně někdy v ranních hodnách 7. srpna 2017 Dorry porodila.
Narodili se jí dva ježečci, které jsme zatím pořádně neviděli, ale doufáme, že budou v pořádku. Přesto, že jsme po těhotenství Dorry opravdu netoužili, bereme její porod jako hotovou věc a budeme se snažit její mladé odchovat. Pokud se ptáte, co s nimi bude, je to jednoduché. Pokud se dožijí věku, ve kterém můžou jít do nových domovů (promiňte, že to konsatuju tak chladně, ale s ježky je v chovu celkem kříž - i proto jsem o těhotnou samici vážně nestála), půjdou do nich. Tři ježečky a asi ani dva si totiž nechat nemůžu - nemám na to prostor. Pokud je budu prodávat, vytvořím smlouvu, kde se nový majitel bude muset zavázat, že malé nepoužije dále do chovu. Dorry totiž není uchovněná a otec mláďat je neznámý - nevíme tudíž nic o rodkomenu a případných rizicích dalšího křížení. Raději budu hledat měsíc zodpovědné majitele, než strčit zvíře někomu nezodpovědnému.
Je ale pravda, že tyto úvahy jsou zatím velmi předčasné. U ježků totiž jeden nikdy neví.
Držte nám palce - budu vás informovat, co a jak se děje.

3) PRÁCE, PRÁCE A ZAS PRÁCE
To je už klišé, ale je to tak. Zítra kvůli práce zas odjíždím... Mám starost, jak si poveodu mláďata, ale stejně je to hlavně na mámě Dorry.

No a to je ono. Důvody, proč se zas a zas budu lemrat s články.
Prostě stárnu... prostnu...
A tohle léto, hlavně teď srpen, to je prostě nějaký začarovaný. A jak to máte vy? :)
Jsem ráda za to, že mi někteří píšete, nejvíc teda do directu na instagramu - a tam se na mě klidně obracejte! :) Ještě uvažuju, že si znovuzaložím ask. Pokud se to stane, odkaz bude v menu.
Mějte se zatím hezky, milí čtenáři... ozvu se vám, jak to půjde!

SOULLESS

P.S. Střídavé nálady a paniky mě teď v poslední době dost vysilujou, i když už to bylo skoro okay. Shit happens.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama