23. srpna 2017 - Back to school HAUL & she´s back

23. srpna 2017 v 9:46 | Soulless |  Bestiální dny
Ahoj.
Delší dobu (pár dnů) jsem nepsala, takže jsem zezačátku měla nutkání prohodit něco jako "pamatujete si mě ještě?!", ale nakonec je to asi hloupost. Pár dnů není tak dlouhá doba. I když mně to připadá jako dlouhá, dlouhá, hodně dlouhá doba. (Hmmm "dlouhá doba" xkrát za sebou, jak brilantní slovní zásoba!) Jinak mi vysvětlete, jak se během tak krátkého časového úseku může změnit tolik věcí?!


První ale to slíbené. Slíbila jsem vám "Back to school HAUL". I když mě jen pomyšlení na slovní spojení "Back to school" naplňuje hrůzou (zase cesty tramvají každý den?! PROOOČ?!), něco bylo potřeba nakoupit - a snažila jsem se nakoupit si aspoň roztomilé věci, abych si to trochu zpříjemnila.
Víte, že už mám děsně super galaktický batoh. No a co že to mám do školy dál?


Fajn, začněme s jednou věcí, která se školou až zas tak moc nesouvisí. Jak jste si mohli všimnout, je to tužka na obočí. Tuhle tužku jsem viděla ve videu Lou z Getthelouk a přestože ji ve videu celkem "sprdla", mě nalákala. Nevím, jestli jsem se vám zmiňovala, ale dochází mi (po víc jak roce) můj milovaný Gimme Brow od Benefitu. Je to sice pecka všech pecek, ale nechce se mi zase vyhazovat skoro 9 stovek (!!!!!) za produkt, který je jen na OBOČÍ. U paletky na oči se mi investice tolik nepřící, protože tu přece jen používám znovu a znovu a fakt se s ní vyblbnu, ale u obočí mi to začalo maličko vadit. Hledám tedy nějakou levnější variantu. Zkouším teď dvě věci - gel na obočí od Miss Sporty a tuhle tužku. K tomu gelu bych řekla jen to, že není vůbec špatný - krásně mi sedí ta barva, protože moje vlasy jsou do teplých tónů a ten gel taky. Není to ovšem (dle mě) nic pro začátečníky, neb si s tím zvládnete hravě udělat obočí, které vypadá jako nakreslené uhlem. Přirozené obočí, chce lehkou ruku a trochu zkušenosti, ale aniž bych se chtěla vychloubat, řeknu, že to mi problém nedělá.
Ale... stále to není láska na první pohled - i když jsem si jistá, že ho vypoužívám. Proto jsem se uvolila zkusit ještě něco. A to právě tuhle tužku. Zaujalo mě pár věcí, které Lucka (Lou) ve videu o tužce říkala. Je voděodolná, to je ta první, a má takovou povoskovanou strukturu. Zní to sice hloupě, ale nevím proč, má pleť se s povoskovanými věcmi docela kámoší. (Asi má taky ráda svíčky?!) Obočí jsem s ní zatím kreslila jedenkrát. Za mě je fajn - teplý odstín, jo! Tvar, taky JUP. Jediné, co můžu vytknout je moje chyba - odvykla jsem si kreslit s tužkou. :D Ale tahle má vzadu takový ten kartáček, kterým obočí pročešete a hned vypadá přirozeněji, i když jste to zmastili. Takže za mě jo, jo, JO!


Tady máte swatch. Upozorňuju ale, že na tužku jsem hodně tlačila, u svého obočí jsem mnohem, mnohem opatrnější.
Jinak má ta tužka dobrý tvar - je mi sice jasné, že je kompletně obšlehnutý od Benefitu a jejich Goof Proof Brow Pencil, ale... je to levnější a prostě mi to vyhovuje, tak jsem zlá a koupím si to.


Pak jsem šla do Tigeru. Tiger má nej věci na světě, strašně roztomilý!


Neodolala jsem tam blbosti v podobě čínských sušenek štěstí. Ale ruku nahoru, kdo je vídal ve filmech a taky je chtěl tak hrozně moc vyzkoušet! Je to zkrátka legrace. A super fotka na instáč, když nad tím přemýšlím. A to sušenkové těsto je strašně dobré, takové sladce křupavé, mmmmmmmm.
Na insta stories jsem dávala jednu sušenku, která mi předpověděla, že zešedivím - ale neřekla kdy. Další mi pak o den později předpověděla, že další týden bude mít dva pondělky. Což by i sedělo... budu v práci, potáhne se to. Pfff.


První školní věc, kterou jsem v Tigeru popadla je tahle složka. Složka na papíry se vždy hodí - a tahle je roztomilá, designem ptáčka. Navíc ji měli v mé oblíbené mintové barvě a chápete, že je dost těžké odolat, zvláště, když si říkáte, že vaše stará složka vypadá, jako že strávila léto na Divokém západě. Ale je to praktická věc, takže si ji vůbec nevyčítám. Bude se hodit.


Další praktická věc je tahle "tabule". Je to tabulka, ve které můžete vidět dny v týdnu - ke kterým si doplníte datum, pomocí černého fixu s mazátkem. Asi by to šlo nazvat "věčným kalendářem". Zezadu má magnetky, takže si ji přimagnetíte (je to slovo? Asi ne...) na lednici a můžete si zvesela dělat poznámky. Už ji používám,
Něco podobného jsem viděla ve videu Míši ze Stylewithme, jen v klasické "tabulové" verzi. Ta byla dost drahá (okolo 1000 kč na Zootu, mám ten pocit) - a s touhle roztomilou mintovou (!!!) tabulí jsem se vešla do dvou stovek. No nekup to! Obzvláště když uvážíte, že já co si nenapíšu, to prostě nevím.


A lepíky, nedílná součást každého studenta. Tyhle jsou už popsané a taky jsem je viděla na kanále Stylewithme. Zdá se mi to geniální - když spěcháte, jenom přilepíte do učebnice lepík a utíkáte na další přednášku. Něco mi říká, že ten zelený lísteček budu používat dost často...


No a pak jedna klasika, sešit na pět předmětů (hnedle dvakrát), protože komu by se chtělo tahat 5 sešitů, když můžete mít jen jeden? Vzala jsem si jeden s červeným hřbetem a jeden se žlutým, abych je od sebe snadno poznala už v učícím boxu. To je moje stálice, tyhle multisešity používám dlouhodobě, už někdy od gymplu.


No a protože je třeba občas i něco "přimagnetit" na lednici (protože tam prostě chodím pořád a všimnu si toho!), koupila jsem nám pár magnetek - protože je jich neustály nedostatek. Tyhle jídelní jsou děsně roztomilé, nemyslíte?


To bych nebyla já, kdybych si nedonesla jídlo a víc jídla. Našla jsem tam tenhle obří KitKat - to je verze pro velký holky, co myslíte? Ještě vám ho ukážu v porovnání se svou rukou. Je fakt obří. Mňam!


Obřík! Mňam. Jeden už mám zdlábnutý, druhý šetřím. Zatím teda... :D


Pak mě nadchla obyčejná černá složka, která...


... je úžasně duhová uvnitř! :3 Připomíná mi to ehm... mě. I když někdy si připadám zoufale černá zevnitř i zvenčí. Ehm, jakože já jsem bledá, ale hodně chodím v černém, víte co myslím.
Ale někdy chodím i v barevných věcech. A jsem černá uvnitř.
*deep meaning*
*vlastně ani ne*


Na závěr mega nudnost. Lepící pásky... přesně tak.

_______________________________________________

Než vám budu říkat ty smutné věci, neubráním se tomu, abych vám ukázala...... malého ježečka!
Tedy vlastně malou ježčí holčičku. Tohle je ona. Máme jednu holku a jednoho kluka a je to děsně roztomilý. Holčička je klidnější, kluk je větší ďábel. Proto vám tu spíše neukážu jeho fotku - mám ji, ale je dost mázlá, protože se hrozně hemží. Ale je to strašný mazel! Včera jsem ho měla v ruce (už bez rukavic) a celou mi ji olízal. Bože, to byla jedna z nejsladších věcí v mém životě. Je to úžasňák a já vůbec nevím, jestli se mi bude chtít dát ho pryč. A malou slečnu taky. Kruci, prostě je miluju, ale nevím, jestli mám prostor na čtyři ježky. Asi spíš ne, co? :(


A teď ty blbý věci.
Panika je zpátky, ano, vítej na scéně. Kruci. Nenávidím to. A v neděli se nám rozbila pračka.
Achjo.

Ale zase mám jednu dobrou zprávu - můj malý Leník (Lenovo Yoga laptop) se vrátil z reklamace a je zase zdravý. Yaaay! Jsem moc ráda! :) Byla v něm nějaká vnitřní chybka, takže jsem nic neplatila a je to velké UF.
Snad se vy máte fajn a dobře se perete s návratem do školy nebo s prací.

SOULLESS
 


Komentáře

1 Adéla Adéla | Web | 24. srpna 2017 v 8:24 | Reagovat

Kéž bych mohla taky napsat, že budu Back to school...oficiálně budu studentka, ale budu se chystat na státnice. Moc komplikací najednou. A pak na pár (snad jen pár) měsíců na pracák po státnicích.
Ať se Ti v novém školním roce daří :) s takovou výbavou to půjde určitě jako po másle :))

2 Soulless Soulless | Web | 24. srpna 2017 v 10:43 | Reagovat

[1]: Děkuju, snad to půjde :)
Budu držet palce, ať se státnice tentokráte vydaří! :) Určitě to klapne^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama