12. a 13. srpna 2017 - výlet na Hukvaldy & vítej doma, Skořice!

14. srpna 2017 v 20:11 | Soulless |  Bestiální dny
Ahoj!
Mám pro vás pár novinek - byla jsem po delší době na svém prvním výletě tam, kde se očekávají lidé a není tak snadné hned vypadnout domů (akce na Hukvaldech) - a máme ježka číslo dvě. Teda teď vlastně asi spíš číslo čtyři... Když počítám i maličké! :D


Na Hukvaldech byla akce, kde se předvádí různé zbraně, souboje, tanec s ohněm a podobné věcičky. Říkala jsem si, že to risknu.
Musím poznamenat, že mě HODNĚ nepříjemně překvapila moje současná kondice. Achjo. Nahoru jsem se vyplazila jako úplně poslední a měla jsem pocit, že se skutálím rovnou dolů z toho svahu. Boží. Přitom to není tak dlouho, co jsem běhala po horách jako kamzík. Jenže časy se mění a co si budem povídat, panická porucha, ta zrovna nepomáhá. Mému srdci daly panické záchvaty dost zabrat a je v o dost horší kondici, než bývávalo. Nechci se ale vymlouvat jen na paniku - zlenivěla jsem. A fest! Měla bych s tím něco dělat.
A kdybych v sobě neměla jednoho Lexíka, asi bych tam už cestou nahoru odpadla úplně.


Teď zavřeme oči a budeme předstírat, že nikdo nevíme, že by se na benzodiazepiny (nebo jak se tomu sakra říká správně) neměl pít alkohol. Tu trochu (decku) medovinky jsem si prostě zasloužila.
Kromě toho jsem tam spořádala spoustu prasáren - třeba grilovanou kýtu (slyším jak se divíte), misku hranolek a další hrůzy. No jo, stává se. :D


Jeden záběr z akce. Něco málo jste mohli vidět také přímo na instastories! :)


Od Harryho jsem dostala kočičkový perníček. První se čertil, že mi žádný perník nekoupí, jelikož je stejně nejím. Řekla jsem, že tentokrát ho sním a nebude nám trčet doma. Myslíte, že jsem ho snědla? Hahaha. To jsem prohlašovala před tím, než jsem tam našla tuhle roztomilou kočičku. Jak bych ji sakra mohla sníst?! I když mám docela chuť na perník, takže ji možná vyfotím na instagram a pak ji sežeru... *tlesk tlesk*


Západ slunce byl krásný
Přežrali jsme se a kolem jedenácti šli domů. Tím tmavým lesem, jestli to znáte. A šli jsme úplně sami, což byla psina. Svítili jsme mobily a kolem byla neprostupná tma. Ale aspoň tam nebyli lidi :)
A když jsme zhasli mobily a koukali nahoru, to byla panečku nádhera. Miliardy hvězd! <3

V neděli jsme vstali docela brzo. Čekala nás totiž dlouhá pouť. :D Do Mostů u Jablunkova. Jeli jsme tam za Skořicí - a jak se brzo ukázalo, tak i pro ni.
Setkání s chovateli bylo mimořádně příjemné a Skořice se docela mazlila. Takže jsme ji naložili a jeli domů.


Tady se nám Skořice schovává v přepravním boxíku pod hadříkem. To je podle mě fajn věc na cestování s ježkem - ručník, nebo utěrka. Může se zahrabat do tmy.
My měli hlad, takže jsme se stavili do restaurace.


Nezdravé žrádlo zas a znova... aneb největší řízek mého života. Dalo mi to zabrat, ale spořádala jsem ho úplně celý :D Uf! A už bych měla jíst zdravě, protože řízky a hranolky... to mi na zdraví teda fakt nepřidá! :D

Potom jsem si odpoledne skočila pro červíky ("si" :D spíš holkám) a taky do drogerie. A ukážu vám takový "minihaul".


Jako první tu mám sprchový gel do kabelky, od téhle (tuším že) německé, značky. Voní opravdu nádherně. Budu ho mít v kosmetické taštičce, občas se sprchuju v práci, nebo musím nečekaně odjet a sprchový gel mi pak často chybí. Tohle mi přišlo jako fajn řešení a určitě se neztratí :)!


Potom jsem taky zkusila tenhle "stylingový gel" na obočí od Miss Sporty. Víte, že miluju Gimme brow od Benefitu. Je ale pravda, že jsem nikdy jiný gel nezkusila - jak můžu vědět, že zbytečně nevyhazuju peníze?! Rozhodla jsem se, že teď když mi Gimme Brow dochází, vezmu to hezky od podlahy a půjdu od nejlevnějších gelů a budu zkoušet.
S tímhle jsem zatím docela spokojená. Barva je perfektní - fakt úplně jako moje vlasy! Za tohle má deset bodů z deseti. Trochu mi tam chybí ty chloupky, co má Benefit uvnitř, ale oželím je. Vodička je trochu mokřejší, ale pracovat se s tím dá v pohodě. Obočí nevypadá vůbec zle. Stáli byste o recenzi s fotkami? :)


Tohle je věc, která je totálně opěvovaná X blogerkami. Musela jsem do toho jít, na léto je totiž potřeba maximální ochrana! Navíc v DM na ni byla opravdu velká sleva. Takže je vám asi jasné, že není o čem pochybovat. :) Uvidíme, zda bude tak super, jak se tvrdí - zítra ji otestuju v práci! :D


Úžasná, voňavá záležitost - krém na ruce v pěně, s mega roztomilým obalem. Ano, všichni chápeme, že to jsem prostě MUSELA mít! :D Znáte mě.A s touto roztomilou fotkou Skořice se s vámi loučím. Brzo jdu spát, protože zítra hodně, hodně brzo vstávám. No dobře, možná ne tak hodně brzo, ale přece jen brzo.
Tak se mějte hezky a obdivujte Skořici! <3

SOULLESS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama