Srpen 2017

29. a 30. srpna 2017 - práce, ježci a příprava na podzim

30. srpna 2017 v 20:44 | Soulless |  Bestiální dny
Ahojky! :)
Snad se máte fajn - a já se ozývám docela brzo. Ještě si musím to blogování užít, teď na něj začínám mít docela hodně času. Zatím, samozřejmě, protože semestr začne za chvíli. Ale na to se mi nechce myslet, protože když na to myslím, jsem akorát nervní, chce se mi panikařit a tak vůbec. A já nechci panikařit, protože... protože kdo by sakra chtěl? :D
Místo toho se radši vypíšu o tom, co jsem dělala poslední dva dny :) A nebylo toho úplně málo!

28. srpna - krátký pokec, co mě štve na instagramu?

28. srpna 2017 v 20:55 | Soulless |  Bestiální dny
Ahojky!
Minulý týden jsem se vám ozvala s takovým netradičním "wishlistem" alias seznamem toho, na co se těším na podzim. Dneska pro vás mám takové úplně "brief" novinky. A pak si trochu "pokecáme" o tom, co mě štve na instagramu, který je asi mou oblíbenou sociální sítí, byť toho na něm teda DOST nechápu.

Netradiční "wishlist" - na co se těším na podzim?

24. srpna 2017 v 13:55 | Soulless |  Bestie si přeje
Ahojky!
Jak jste si už asi všimli, blog jsem hodila do podzimního kabátku. Původně jsem to chtěla nechat až na opravdový podzim, ale... řekla jsem si, že je to vlastně jedno. Mám ráda podzim, podzimní vůně, barvy, listí,... prostě mi někdy připadá, že úplně žiju podzimem!
Je jen pár věcí, které na podzimu úplně nemusím a to je to, že začíná škola a že se brzo stmívá. Brzké stmívání mi nevadí, když jsem doma, ale když jdu navečer ze školy, není mi to úplně příjemné. Jsem strašpytel a fakt se bojím, že mě někdo přepadne a zabije nebo tak něco. Je to asi tím, že jsem zvyklá žít většinu života na malém městě a předtím vesnici, kde je rozhodně bezpečněji než v Ostravě. Ale to samozřejmě není to, o čem s vámi chci mluvit! :D

Rozhodla jsem se, že abych si trochu ospravedlnila ten podzimní design, sepíšu takový malý jakože "wishlist" - co si přeju, aby tu už bylo, aneb co prostě miluju na podzimu. Celkem jsem vybrala 12 věcí, které jsem doilustrovala obrázky z Pinterestu.
Tak pojďme na to!

23. srpna 2017 - Back to school HAUL & she´s back

23. srpna 2017 v 9:46 | Soulless |  Bestiální dny
Ahoj.
Delší dobu (pár dnů) jsem nepsala, takže jsem zezačátku měla nutkání prohodit něco jako "pamatujete si mě ještě?!", ale nakonec je to asi hloupost. Pár dnů není tak dlouhá doba. I když mně to připadá jako dlouhá, dlouhá, hodně dlouhá doba. (Hmmm "dlouhá doba" xkrát za sebou, jak brilantní slovní zásoba!) Jinak mi vysvětlete, jak se během tak krátkého časového úseku může změnit tolik věcí?!

17. srpna - TAG Rozhodně ne! + novinky

17. srpna 2017 v 11:47 | Soulless |  Bestiální dny
Ahoj!
Abych úplně neflákala deníkové zápisky, rozhodla jsem se pustit se dnes zase do tagu - a to hlavně proto, že mě zaujal tag "Rozhodně ne!" u BeautyBarbBlog na youtube. Tu jsem teď nedávno objevila a je mi sympatická, je taková od rány, říká věci na plnou hubu.. a věnuje se kosmetice. :) O co v tomto tagu jde? Je to jednoduché. Jsou určené různé kategorie a já pod ně napíšu, co z téhle kategorie "rozhodně ne!". Přišlo mi to zajímavé, tak třeba to bude zajímat i vás a více mě poznáte. :)

Na konec článku připíšu nějaké novinky... ale teď už TAG! :)


12. a 13. srpna 2017 - výlet na Hukvaldy & vítej doma, Skořice!

14. srpna 2017 v 20:11 | Soulless |  Bestiální dny
Ahoj!
Mám pro vás pár novinek - byla jsem po delší době na svém prvním výletě tam, kde se očekávají lidé a není tak snadné hned vypadnout domů (akce na Hukvaldech) - a máme ježka číslo dvě. Teda teď vlastně asi spíš číslo čtyři... Když počítám i maličké! :D

11. srpna 2017 - haul ze Zootu, speciální foto

12. srpna 2017 v 9:43 | Soulless |  Bestiální dny
Ahoj, lidi!
Upřímně řečeno se hlásím mnohem dřív, než jsem si myslela, že to bude. Člověk si tyhle věci prostě nenaplánuje. :)
Co říct? Psychicky se mi teď daří opravdu dobře. Dokonce i psychiatrička je fakt hodně spokojená. Já taky. Ale o to víc, se mi nechce započínat školní rok. Achjo. Vůbec se netěším, až o vypukne! Mnohem více se mi líbí na brigádách... Nejméně se ve škole těším na lidi. Samozřejmě tam mám i fajn lidi, které mám opravdu ráda, ale s těmi bych se přece mohla vidět i mimo tu otřesnou budovu... Pff. Zato ty idioty, které vidět nechci, ty bych nemusela vidět vůbec.
Myslím, že normálně jsem milá holka. Ale je tu pár lidí, kterým bych nejradši skočila po krku a omlátila jim hlavu o podlahu. Ou.

8. srpna 2017 - older, plainer, saner

8. srpna 2017 v 21:00 | Soulless |  Bestiální dny
When you get older, plainer, saner
Will you remember all the danger
We came from?
Burning like embers, falling, tender
Longing for the days of no surrender
Years ago
And will you know...?


Bestie to žere - DRUHÝ DÍL - léto 2017

4. srpna 2017 v 13:29 | Soulless |  Bestie to žere
Ahoj!
Dneska je pěkné horko, uf. Od rána jsme seděli na veterině. Nebojte, neděje se nic vážného, holky potřebovaly své běžné očkování po roce (Muf ne, ten až v zimě) a Dorry takovou základní prohlídku. Musím vám říct, že na veterině z ní byly všichni úplně paf. Byla hrozně roztomilá - přesto, že jsme ji vzbudili, měla dobrou náladu. Neprskala a nechoulila se do klubíčka, ale nechala se hladit a mazlit. Vlezla mi až za krk a zase zpátky a prostě byla hodně aktivní - to je fakt rekord na to, že bylo ráno! :D Jindy je hrozně protivná, když ji probudíte, prská a fučí.
Paní doktorka se mě pak vyptávala na všechny možné věci a pochválila mě, že se o Dorry starám fakt příkladně - to mi udělalo radost. :) Ježečka jsem si přála hrozně jako malá, když sousedi zachránili jednoho přes zimu - měl nějaký problém. Je ale jasné, že ježka jen tak chovat doma nemůžete, pokud ho nezachraňujete - je to dokonce nelegální. Teď mám ale ježka bělobřichého, exotického. :) Dorry je super miláč! :)
Ale nejsem tu, abych opěvovala ježky a svou Dorry, i když na článek o ní bych určitě měla nějakou inspiraci. Zajímalo by vás to?
No, ale teď už půjdeme na oblíbence! :)