Bestiální RECENZE - Pásky na nos Bioré

2. června 2017 v 9:43 | Soulless |  Maskovaná bestie

Co to je?
Pásky na nos slouží k odstranění černých teček na nose. Pravděpodobně je znáte, ale pokud ne - černé tečky (tedy nečistoty z pórů) se na pásku nalepí a jejím strhnutím je pak z pleti vytáhnete. Prosté, ale fajn.

Za kolik?
Záleží na prodávajícím, ale toto balení se na eBay pohybuje kolem stovky.

Kde?
Bioré je zahraniční značka, tudíž u nás ji asi neseženete - musíte se obrátit na eBay, Aliexpress a podobné portály.

Funguje to jak má?
Ano!

Jaké je hodnocení?
9/10 - super!

Chci vědět víc a prohlídnout si výsledek!
Tak pod perex^^


Dostala jsem se tedy taky k jedné recenzi.
Nejsem úplně typická bárbína a blogerka-dokonalost sama, což ale nic nemění na tom, že kosmetiku miluju a můžu si ji užívat. Na čem jsem absolutně závislá? To jsou právě pásky, které vytahují z pleti nečistoty.
Nenávidím pocit zanesených pórů, vedu nekonečnou bitvu s černýma tečkama a do boje se vydávám poměrně často. Jo a taky dost ráda zkoumám ty kentusy, co mi to z pleti vytáhlo - což může být divný, ale já se za to nestydím. Svým způsobem je totiž strašně uspokojivé, vidět, že daný výrobek funguje jak má a zbavil mě hnusu, který by mi jinak seděl v pórech, vypadal ošklivě a třeba i způsobil nějaké ty beďary.

Moje dosud nejoblíbenější pásky vyrábí polská značka Cettua. Někdy vám o nich napíšu a můžu vám je opravdu vřele doporučit - seženete je v Douglas, nestojí moc a jsou opravdu dobré.
Co bych to ovšem byla za maniaka, kdyby ve mě nehlodala otázka, zda existují nějaké ještě dokonalejší pásky?!
Na zahraničním YouTube jsem se často setkávala právě se značkou Bioré, jejíž pásky vypadají naprosto perfektně a vysoce účinně. Jednoho dne jsem se tedy konečně odhodlala a objednala si testovní "vzorek" z eBay, abych je už konečně vyzkoušela a věděla, zda stojí za to objednávat.

Pásky mi přišly neuvěřitelně rychle, protože mi je prodejce (přestože nebyly vůbec drahé) poslal leteckou poštou. To mě potěšilo - a mohla jsem se hned pustit do testování. Toto balení mi připutovalo z Taiwanu, což je krásný důkaz pokročilosti globalizace. Co je už trochu smutnější je to, že si v něm tímpádem moc nepočtu. :D... a nepočetla jsem si ani v "příbalovém letáčku". Ale minimálně z obrázků se dá velmi dobře pochopit, co pásky slibují - vyčištění pórů a jejich následné stažení. To taky není žádné velké překvápko - proto si je přece kupujeme a lepíme, že, holky? :)


Když vytáhnete z balíčku jednotlviě zabalenou pásku (krabička jich obsahuje deset), koukne na vás tohle. Tady je konečně něco i hezky latinkou a anglicky, tak jsem si mohla i počíst. Návod správní maniaci znají, ale pro začátečníky - zkrátka si nos omyjete a navlhčíte. Jinak se na něj páska nepřilepí.
Pokud jste opravdu zažraní do bitvy s póry (asi jako já), možná oceníte tip, který jsem našla na youtube, jak ještě víc otevřít póry, aby pásky fungovaly na 110%. Je to docela jednoduché. Stačí vám prášek na pečení (já vám doporučuji nějaký ze zdravé výživy bez fosfátů a co nejpřírodnější) a teplá voda, jak ji snesete. Nos (a případně další požadovaná místa) vydrbete peelingem z prdopeče a teplé vody. Potom nalepíte pásku.

Co se týče strhávání pásek, i na to jsou vychytávky jak by se to mělo dělat. Jojo, je to trochu vtipný, kdo by čekal, že na strhnutí pásky budete potřebovat vyšší dívčí? Ale je skutečně pravdou, že rychlost, kterou pásku strháváte, i směr, kterým ji sundáváte, ovlivňuje výsledek.
Jak tedy strhávat pásku z nosu, aby byl výsledek co nejlepší a nečistoty z pórů se nepřetrhaly a nezůstaly sedět v pleti? Pásku strhávejte pomalu, od krajů směrem doprostřed a táhněte směrem nahoru, abyste nečistoty netlačili zpátky. Žádný spěch - a bude to perfektní!

A teď vás s radostí lehce znechutím výsledky na mé černé Bioré pásce!


Páska s bleskem a bez. Vidíte ty malé bílé nečistoty?
Jo a pak taky páska funguje dobře depilačně. Chloupky na ní najdete taky.

A teď, jen a jen pro vás, pár záběrů na makro...

Doufám, že jsem vás znechutila jen přiměřeně.
A stojí za to si tyhle pásky objednat? Za mě - ANO. Mají příjemný materiál, hodně dobře vytahují nečistoty a mají poněkud lepší střih než klasické pásky, takže pokryjí větší plochu nosu. Cena taky není nijak závratná, pohybuje se okolo 10 kč za pásku a to vás stále vychází levněji, než klasické DM pásky. :)

Pokud máte tip na nějaké super účinné pásky na nos a jiné části obličeje - klidně pište! :) Tohle zkoušení mě baví - výsledek vidíte prakticky okamžitě, hezky se to zkoumá, dá se to provést kdykoli a kdekoli... no jo, pásky mám fakt ráda. A co vy? Používáte je?

SOULLESS

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama