21.,22. a 23. června 2017 - spravuju si náladu, práce, nákupy

23. června 2017 v 14:39 | Soulless |  Bestiální dny
Ahojky!
Poslední článek byl docela negativní, o úspěších, neúspěších, zklamáních. Takové věci se v životě ale prost dějí a každý den nám není hej. Dneska tu ale pro vás mám pozitivnější článek o posledních několika dnech - jak jsem si spravovala náladu, začala pracovat a co jsem si dnes koupila nového! :)


Ještě v den mého neúspěchu za mnou přijela Míša. My se vždycky pobavíme. Popily jsme trochu sangríi, koukaly na youtube, vyváděly kraviny... no znáte to. Něco málo jste mohli vidět na insta stories. :D

Ve středu 21. jsme začaly den cestou na pojišťovnu. Míša nastupuje do nové práce a potřebovala odevzdat nějaké věci a od nás je to celkem blízko. Dvě zastávky jsme se projely autobusem, zbytek jsme došly.


Venku je v posledních dnech krásně - a někdy až moc. Jeden den, jak bylo až 37 stupňů, to jsem cestou z práce myslela, že se asi vypařím. Musím se přiznat, že nemám moc ráda vedro. Nejradši mám podzim. Svetry, šátky, legíny, dlouhá trička... to je něco pro mě! Ráda se chumlám.
Navíc v létě se pořád musím mazat opalovacím krémem s faktorem 50. Mám hodně citlivou kůži a jsem hned spálená, celá opuchýřovaná a zjizvená. Brrr. Slunce umí být zlo!

Ve středu odpoledne jsem už jela do práce. Pomáhám se zbožím.


V Bílovci to teplé počasí není zrovna k zahození. Přece jen je něco jiného sedět na zahradě, než být uprostřed města a betonové džungle. A pěkně si lehnout do vířívky... to je taky fajn :)


I doma uvařené obědy vypadají smíchané v krabičce jako něco ze školní jídelny. :D Ale bylo to dobré, pokud nepočítám fakt, že jsem to musela sníst na 3 hlty, abych se zase mohla vrhnout na zboží.


Menší dávka zboží ráno. Většinou nějaké čaje, krémy a podobné věci na volný prodej.

V noci ze čtvrtku na dnešek byla pěkná bouřka. A v práci to schytal modem, jejda. Moc jsem se toho tedy dnes neudělala, protože není internet-neobjedná se zboží-není zboží-já nemám o dělat.
První část dne byla tedy o tom, že jsme jely s mamkou do Ostravy pro nový modem. Mezitím, než se vše vyřídilo, byl čas kouknout do pár obchodů - a tak mám pár novinek v šatníku! :3


První novou věcí jsou tyhle chokery. Chtěla jsem nějaký světlý choker k outfitu, který mám vymyšlený na svatbu svých kamarádů, tak snad to bude vypadat hezky, tak jak jsem si to vymyslela. Jinak budu naštvaná! :D Měla bych si to raději ještě zkusit. Ale snad to opravdu bude vypadat dobře^^


Šněrování je teď velkým trendem. Přiznávám, na tričkách se mi teda moc nelíbí. Ale tyhle džínové kraťasy mě zaujaly hodně. Uvidím, co mi na ně řekne přítel! :D


NEJLEPŠÍ úlovek dnešního dne^^ :3 Tahle nádherná stříbrná kabelka. Určitě víte, že stříbrné věci prostě miluju! Mám malou kabelku, která je stříbrná, ale velkou jsem neměla žádnou. Do téhle jsem se prostě zamilovala. Stříbrná spíše matná, šíleného. Je obrovská, vleze se tam toho dost a dost. Nádherný kousek, co říkáte?


Klasické černé balerínky :)


Tyhle se mi líbí o něco víc - a jsou ještě pohodlnější, než ty předešlé :3 Akorát fakt omluvte moje hrozné nehty. Musím si je spravit na ten příští víkend. Vypadají příšerně...


Něco na zub ze zdravé výživy, to nesmí chybět. Jablečné trubičky miluju. Marokánku neznám, ale mám moc ráda marokánky, takže doufám, že i tahle tyčinka mi bude chutnat :)


A do zásoby Batiste suché šampony. Jsem zvědavá hlavně na ten tmavý, snad mi bude odstín sedět. :)

Tohle byl spíše fotočlánek, ale snad se vám líbil i tak. Doufám, že zbytek týdne, hlavně tedy víkend bude fajn.
Mějte se krásně a užívejte si to!

SOULLESS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama