11. června 2017 - 20 hloupých věcí, co jsem dělala v 15

11. června 2017 v 17:57 | Soulless |  Bestiální dny
Ahojky!
Dlouho tu nebyl žádný článek.
Jo, budu zase říkat to samé - zkouškové, málo času, bla bla bla.
Jaké jsou novinky?


Podělaná zkouška z češtiny! Ale ani nevím, jestli mě to tak moc mrzí (ale jo, mrzí!), když to stejně snad nikdo nedal. Takže to máme (suma sumárum) dvě podělané zkoušky, tudíž ještě jeden pokus na každou, tudíž ještě další dvě zkoušky. Jedna 15.6, druhá 20.6. Prosím, aspoň ten praktický bych si fakt přála dát. Ale nejlíp chci dát OBĚ zkoušky, znáte to!

Jsem teď nemocná.
Mám v krku tenisák a zánět močového měchýře. Původně to byl jen ten tenisák, ale pak jsem se v deštivém chladném dni proběhla venku v kraťasech a žabkách a už je to tady.
Uznávám, že je to blbost, ale tahle blbost měla dobrý důvod. Nevím, jestli se o tom mám rozepisovat, i když sem píšu skoro všechno. Tohle sem asi psát nebudu - netýká se to jen mě. Kdo ví, ten ví, kdo neví, toho můžu jen ujistit, že se nestalo nic hrozného, spíš jsem se šokla a polítala si, ale všechno dopadlo dobře. Až na ten močák, to se rozumí.

Když jsem nemocná, tak se válím v posteli, to je jasné, to asi dělá skoro každý. Taky ale hraju Don´t starve - na tabletu. Je to "pocket edition" (i když mně by se můj iPad mini do kapsy FAKT nevlezl!) a hraje se opravdu dobře. Včera jsem si dokoupila ještě Shipwrecked (zatím jsem měla klasické Don´t starve + Reign of Giants), ale to jsem zatím vyzkoušela jen letmo. Teď hraju v RoG a konečně se mi podařilo najít jeskyni, kterou jsem tak dlouho hledala! :D V jeskyni jsou obří zajíci a spousta pavouků. A netopýři. To jsou snad ještě větší svině než pavouci.


Tohle je Wendy. Mám Wendy ráda, je asi tak depresivní jako já v blbém období. Všechno umí krásně okecat - tohle je její komentář ke dřevu. Když uloví králíčka, říká "I like killing little things". Já mám zvířata ráda a fakt bych si to neužívala, to vám tímhle říct jako fakt nechci :D. Ale prostě se mi líbí, jak je temná. I když je to blonďatá holčička.

Ale teď už k tomu, proč píšu článek - kromě toho, že se vám chci ozvat, že žiju (i když teď ne zrovna ultra kvalitně! :D). Viděla jsem dnes fajn video od Evžuu. Je zaměřené na to, jak se líčila v 15. Protože jsme stejně staré, je to pro mě fajn vzpomínkové video. I když v lecčem jsem byla trapná a přestalo to dělat až třeba v 18! :D Nicméně tady najdete video Evžuu - a já vám řeknu o 20 věcech, které jsem (u)dělala v 15 - a byly hloupé.

1) Nechala jsem si propíchnout vrchní ret v anonymním piercingovém studiu, kde piercingy píchala 50letá ženská, která tomu očividně rozuměla jako koza drbání. Šperk mi dala nevydesinfikovaný, přímo z výlohy a ještě k tomu moc krátký. Kupodivu jsem nedostala žádný zánět, ani mi ret neodumřel, ale podruhé bych to fakt neudělala! :D

2) Lepila jsem si nalepovací tetování a přišlo mi to cool.

3) Zcela seriózně jsem se líčila rukama a aplikátorkama od make-upu.

4) Zásadně jsem nosila make-up ve stylu heroin chic a přišlo mi to správně cool.

5) Vlasy jsem nosila hodně rozcuchané, natupírované a nosila jsem v nich peří.

6) Nejlepší oblečení bylo takové, které vypadalo, jako vytažené z popelnice. To nebylo tak jednoduché, protože obchody neměly pro můj vágus styl tak úplně pochopení - a kdybych si sama upravila věci, které mi koupila mamka, zabila by mě. Kapesné jsem teda nechávala dost v sekáčích a na votoči, kde jsem sháněla levné kousky, kterým jsem dodávala popelnicový říz. Třeba jsem roztrhala tričko a zase ho "spravila" zicherkama. Nádhera.

7) Vypadala jsem jako pořádná fetka a fakt se mi to líbilo. (Nechápu?!)

8) Zcela vážně jsem nosila batikovaný trička, džíny do zvonu a dřevěný korálky - a žrala jsem to.

9) Milovala jsem Jima Morrisona, trapně až k zbláznění.

10) Držela jsem pravidelně každé pondělí půst. Nevím proč, ale myslela jsem, že jeden den je to strašně zdravé a vytrhnu tím víkend plný prasení.

11) Měnila jsem si každý den náušnice a nosila jsem co nejšílenější kousky. Na své první fotce na občanku jsem měla v uších obrovké růžové kostlivce. A k nim svítivě žlutý tričko. Vlasy samozřejmě natupírovaný. Joo, to byl styl.

12) Intimní partie jsem si trhala voskem. Auuuu, nechápu!

13) Chodila jsem se svým prvním klukem, který byl debil. A vydržela jsem to s ním půl roku. Věřte mi, že při jeho povaze je to fakt dlouho.

14) Myslela jsem si, že se nikdy nevdám a budu žít sama. Moje představa o tom, co budu dělat, když budu potřebovat doma mužskou ruku, ta byla rovněž úsměvná (a děvkoidní! :D). Prostě jsem si říkala, že sbalím nějakého chlapa v hospodě, vyspím se s ním a on to udělá. (Proč mě nenapadl hodinový manžel?!)

15) Pila jsem kafe s 6 lžičkami cukru. Bleeeehehehehe. A to měl spravit jednodenní půst?

16) Vytrhávala jsem si obočí do šíleně tenké čárky a vysokého oblouku k tomu.

17) Šíleně jsem se oddávala extrémnímu cvičení, například kicboxu, držela sacharidové vlny a úchvatně si zmrvila klouby.

18) Venčila jsem obří psy - hodně ráda. Bohužel mi moc nedocházelo, že já jsem malá a ti psi velcí, takže při jednom venčení mě pes povláčel po lese a já jsem si zlomila ruku. Ale psa jsem udržela! :D

19) Barvila jsem si vlasy jako šílená, hlavně abych nezůstala blondýna. Ale že bych jim k tomu věnovala nějakou adekvátní péči? Nene.

20) Koukala jsem na horory, přestože jsem věděla, že toho budu za pár hodin litovat.No nic, tak to by bylo! Zpráva o tom, že žiju - a 20 blbostí, co jsem (u)dělala v 15. Na svých patnáct si kupodivu pamatuju víc než na 17 nebo 18 (tehdy jsem asi moc chlastala, hehe).
Doufám, že se vám článek líbil - a že jste se třeba taky v něčem našli.

Mějte se a držte mi palce na zkouškách!

SOULLESS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama