1. června 2017 - 10 důvodů, proč se mám ráda

1. června 2017 v 22:55 | Soulless |  Bestiální dny
Ahoj,
chvíli jsem se zase neozvala - a nemám na to úplně rozumné vysvětlení. Prostě jsem se flákala, tu a tam pročetla nějaké to učení, jedla, cvičila... Nic zvláštního - a přitom je to tak potřebné!


Uprostřed válení jsem se rozhodla začít číst novou knihu. Není tak úplně nová, ale ještě jsem ji nečetla. Tuším, že jsem si ji koupila v nějaké té super slevové akci, kdy jste měli slevu na výzo - a větší slevu na výzo s vyznamenáním. Já mám u sebe jediné vysvědčení s vyznamenáním - svoje maturitní (to je celkem vtipné, no, že jen maturitní :D důkaz, že jich klidně s vyznamenáním mohlo být víc... no možná kdyby nebyla matika, fyzika a chemie! :D).
Kniha se jmenuje "Tentokrát to bude jinak" a je od Alexandry Potter.
Je to román, je to kniha pro ženy... ale Alexandru Potter mám ráda. Její kniha Láska z Paříže je úplně dokonalá, tu jsem úplně zhltla - moje nejoblíbenější dílko od ní. :)

Nicméně mezi čtením a válením si říkám, že bych sem mohla něco napsat.
Učím se teď čím dál víc (a čím dál líp!!!!) sebelásce. Tak jsem se rozhodla, že bych si sem mohla napsat 10 důvodů, proč se mám ráda, jako takový další vytyčený prapor na dobytém území selflove.
To zní trapně, ale víte co myslím.
Seznam...
Ráda dělám číslované seznamy!
I nečíslované.

Mám se ráda, protože...

1) ... mám zelené oči. Kdysi jsem se hrozně vztekala nad genetickou nespravedlností, že jako jediná nemám modré oči (myslím jediná v "úzkém rodinném kruhu" protože brácha, mamka i otec mají modré). Teď jsem ale za zelené oči ráda - jsou výjimečnější než modré a se zelenou se krásně pracuje v líčení.^^

2) ... mám zase zdravé a lesklé vlasy! Stálo to nějaké peníze a dost trpělivosti, ale moje vlasy jsou po dlouhých letech barvení zase přirozeně hezké. A to je fajn pocit. :3

3) ... se umím hezky nalíčit. To zní jako něco, na co byste řekli, že samochvála smrdí, ale co. Občas se pochválit musíme, ne? A já jsem na své líčící dovednosti docela pyšná - konec konců to není tak dlouho, co jsem ještě měla problém nechat si vůbec dorůst obočí a štětce pro mě byly něco luxusního, co se používá jen v kosmetických salonech. Ale naučila jsem se líčit podle youtube. Těžko můžu tvrdit, že jsem nějaký make-up guru ( :D ), ale mám radost z toho, že jsem postoupila někam dál a nekreslím si už obočí nějakou šílenou tužkou z tržnice (a nevypadá, jako by mě nemohlo vystát a chtělo ode mě honem utéct! :D).

4) ... umím skvěle péct. Moje sušenky jsou vyhlášené! <3

5) ... můžu jíst, co chci a nemusím se zodpovídat nějaké poruše příjmu potravy.

6) ... jsem sama sebou. V něčem dost obyčejná, v něčem celkem divná, v něčem možná i hodně výstřední. Ale nepotřebuju se zrovna snažit vypadat děsně hipstersky, protože dělám něco, co nikdo nedělá, nebo naopak se tvářit děsně in, protože jdu s davem za každou cenu.

7) ... zvládla jsem přestat kouřit! To dokazuje, že mám silnou vůli a dokážu všechno! :D

8) ... ještě umím naštvat lidi. Nejsem jenom hodňous, dřímá ve mě anarchista a rebelka! (hahahahaha. :D)

9) ... zvládám svoje psychické stavy. Ne vždycky na 100%, ale ještě jsem nikoho nezabila, nezbláznila se a ani se nezavřela jen doma - a to je slušný začátek! :)

10) ... učím se se sebou být spokojená - a není to lehké, ale docela mi to jde^^!


Nevím jestli vám tenhle článek něco dal - ale já jsem dost ráda, že budu mít někde takový seznam, kam můžu kouknout, když mi nebude zrovna hej.
Snad mě nebudete brát za narcise - jen se snažím naučit se mít se tak nějak zdravě ráda - protože tu se sebou budu až do smrti! :)

SOULLESS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama