29. května 2017 - malé radosti

29. května 2017 v 20:27 | Soulless |  Bestiální dny
Ahoj!
Zase jeden den téměř za námi.
Musím se přiznat, že tento týden si chci vychutnat plnými doušky. Chci, aby nikdy neskončil.

Hlavní důvod je ten, že až cca do neděle se nemusím učit. Vůbec.
Teda na něco se sem tam asi mrknu, už kvůli doučku, ale test píšu až příští čtvrtek - takže mám konečně nějaký ten volný čas. A to přesně potřebuju! Dát si voraz od stresu, kašlat chvíli na školu, kašlat na vše.

Až na to, že moje podvědomí na školu úplně kašlat neumí.
Víte jak jsem vám říkala o té zkoušce, co se mi nepovedla? Dneska se mi zdálo o tom, že jsem šla na opravný termín. První věc - neuměla jsem to. Nevím jakto, ale neuměla jsem to a seděla jsem v první lavici, takže přímo na ráně vyučující. Pak nám řekla, že test bude dlouhý a můžeme si jít ještě něco koupit, nebo si odskočit. Tak jsem si šla koupit horkou čokoládu - a potom jsem šla na záchod. Na chodbě, kde byla třída, ale záchod nebyl. Nebyl ani na celé univerzitě. Nebyl ani ve vedlejším obchodním centru. Musela jsem jít až na druhý konec Ostravy. Ale když jsem tam pak byla, uvěodmila jsem si, že takhle ten test nestihnu! :D Takže jsem po čtyřech běžela zpátky a nemohla jsem najít ani centrum, ani fakultu. Pamatuju si, že jsem přebíhala přes nějaký záhon a nějaký pán na mě křičel, že jsem mu zničila růže a volal na manželku (Božku, myslím :D :D), ať si chrání petunie.
Ach jo, to jsou zase sny, co?

Jinak jsem ale měla poměrně fajn ráno. Dávám si dneska detox, takže jsem začala den s půllitrem studeného matcha čaje a ničím jiným.
Pak jsem trochu "pracovala" - vyráběla materiály pro tu slečnu na angličtinu a doučování materiály, hlavně co se týče časů, materiály na podmínky jsem si půjčila z gymplu.
Chvilku jsem věnovala taky čtení knihy od Jacqueline Wilsonové - pro úplně malé děti. Nejlepší oddech pro mozek a je mi úplně jedno, co si o tom kdo myslí. :D

Kolem doby oběda jsme pak jeli do Shoppinu. Chtěla jsem si hlavně vyzvednout svůj dárek k narozeninám, který Sephora dává, ale může vám být jasné, že když já nalítnu do Sephory, hned tak to nekončí... :D


Dárkem byly letos dvě masky. To mi přijde jako fajn věc :)
Malinko jsem doufala, že si je budu moct vybrat sama, ale bohužel byly už předpřipravené. No nevadí. :)
Mám tedy masku se zeleným čajem pod oči (to se bude hodit po studijních nocích, kterých teď bude asi dost!) a masku na celý obličej s lotosem.
Pak už jsem si vybírala ale sama... :)


Mintové InvisiBobble, gumičky alá telefonní dráty.
Musím uznat, že jsem si je vzala fakt jen na zkoušku, protože z jejich kopie z Clair´s jsem byla hodně zklamaná. Ale originál je fakt super! Zkusila jsem si s touhle gumičkou udělat drdol i culík a jsou super! Culík i drdol jsou krásně nadýchané a gumička není vůbec vidět. No, velké překvapení - za mě oba palce nahoru! A to jsem byla tak skeptická. :)


Když jsem našla tenhle sleep kit, bylo jasné, že musí jít domů se mnou!
Obdivovala jsem ho už ve videu Lou a levanduli miluju. Normálně si stříkám na polštář levandulovou vodu, ale tentokrát už budu mít něco, co je na to přesně určené! Druhou částí toho kitu je Roll on proti stresu. To se bude hodit do zkouškového, co říkate? :)


Od té doby, co Douglas zmrvil balení svým ubrouskům, jsem na lovu nových, s pořádným zavíráním - takových, co hezky odlíčí. V Sephoře mě zaujaly tyto - jsou kokosové a mají mé vytoužené plastové zavírání (nevyschnou!). Zatím jsem se odlíčila jen jednou, ale musím se přiznat, že jsem opravdu spokojená - kokosová vůně je příjemná, hezky odlíčí make-up a nečistoty, neštípou v očích a vůbec nepůsobí agresivně. Asi jsem objevila náhradníky! Sorry, Douglas...


Mangový krém od Tony Moly. Jejich banánek už mi pomalu dochází, takže náhradník do kabelky už je tu! :)


Pudinková maska? Jako vážně? S čokoládou? No, můžete si být jisti, že to je něco, co já MUSÍM vyzkoušet. Přemýšlím, že bych vám pak na některé věci hodila recenzi - tak uvidíme! :) (Nebo spíš vy uvidíte :D)


Yahoooo! Kdo měl tuhle tvářenku ve wishlistu? :3 Teď je moje. Hned jsem se ní dnes poprvé nalíčila a je opravdu krásná, šťavnatá a na léto úplně perfecto. Miluju tvářenky, které jsou do broskvova. Předtím jsem docela instinktivně sahala po růžové, ale je pravda, že ty broskvové tóny mi asi sluší víc.
Btw ten obal? To je nádhera prostě <3
A to je vše ze Sephory^^.


Ale z eBay ke mně přiletěly pásky na nos od Bioré!
Byly moje nejvytouženější na vyzkoušení (ano, jsem páskový maniak, pokud mne sledujete delší dobu, tak to víte), protože jsou na YouTube hodně opěvované (alespoň v zahraničí, nevím jestli jsem viděla i nějakou českou recenzi). Hned dneska jsem je musela vyzkoušet! :D Zatím vám nic neprozradím - protože na ně udělám samostatnou recenzi do Maskované bestie! :)

Potom jsem odpoledne ještě jela do Zootu, vyzvednout dárek pro kamaráda. Taky vám neprozradím, co to bylo, protože by si to mohl přečíst a dostane ho až v sobotu! :D Ale jestli mě dobře znáte, víte, že bych to nebyla já, abych si taky něco neobjednala!


Tentokrát je to power banka - ultimátně cute! Jo, má dost lame kapacitu a byla dost drahá, ale nesahejte mi na ni - je to totiž kočička!
Ano, přesně pro takovéhle debílky to dělají! :D

Mimochodem, v Zootu mě obsluhovala moc zajímavá slečna. Byla velmi vysoká a měla úchvatné fialové ombré. Pochválila jsem jí ho - a měla radost. :)

Odpoledne jsem tedy doučovala. Snad jsem to zvládla dobře - vždycky jsem sama ze sebe a svého výkonu nervózní.
Ale budu doufat, že ano.
Taky jsem si trochu pohemžila se zkouškami. Jsem z toho nervózní - co když to bylo lepší tak, jak jsem to měla předtím? No kdo ví. Mám velký strach - ale snažím se nenervovat se. Je to můj hezký týden. Musím si ho užít.
Tak do toho.
Asi se půjdu natřít tím super roll-onem ze Sephory.
Snad se máte fajn!

SOULLESS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama