9. dubna - mlsání, válení a IKEA

10. dubna 2017 v 19:39 | Soulless |  Bestiální dny
Ahojky!
Neděle byla narozdíl od soboty aspoň o něco zajímavější, takže vás tu nemusím "otravovat" dalším TAGem - ačkoli mě překvapilo, kolik z vás si ho přečetlo - takže děkuju! :)
Moje vymazlená snídaně <3.
Teda, ne že bych se s donutem nějak nadřela, ale většinou snídám fakt ve spěchu a nedělám si kafe nebo čaj, prostě si jen vyšetřím aspoň 10-15 minut na jídlo.
O víkendu se snažím hezky si to naaranžovat na svůj ozdobný tác, udělat si dobrý čajík nebo kafčo, vzít si to do postele a zapnout si k tomu něco na youtube :) Takový chvilky fakt nejvíc miluju! Protože snídaně je asi moje nejoblíbenější jídlo dne, hlavně když je sladká!

Dopoledne jsem ještě strávila v duchu válení se a koukání na youtube, protože na odpoledne jsme měli naplánovanou Ikeu. Potřebovali jsme koupit pár věcí a hlavně lampičku na noční stolek.


Oběd tentokrát vařil (nečekaně :D) přítel. Byla to tahle super čína. Já jsem si na ni musela nastrouhat tak přibližně půl tuny sýru, protože jinak to prostě nejde u mě - jsem závislá.

Potom jsme si teda nějak odpočinuli, pomaličku vytrávili a začali jsme se chystat na "výlet" do Ikey.
Výlet do Ikey v neděli večer je celkem fajn, protože tam alespoň není triliarda lidí (ty ráda nemám) a Ikeu jako takovou mám ráda. Dost mě baví zkoušet křesla a procházet ty pokojíčky. A miluju ty jejich plyšáky :D. A vlastně i jídlo.

Ikeu jsme procházeli přibližně hodinku, zase z toho neděláme nějaký extra rodinný výlet. A hrozně mě potěšilo, že mint barva je teď tak in - aspoň v ní bude k sehnání tisíce věcí. Jen v Ikee jsem objevila několik křesel, hrníčky, nové mint lucerničky... prostě fakt to jede! A mně se mint barvička děsně líbí, takže mě to těší^^.


Tady můžete názorně vidět, jak kočky reagují, když si přinesete domů tašku s nákupem :D. Jsou prostě zvědavé! Tady na fotce chybí Mia, naše mainka. Jinak modrá britka je Eliška, bílý orientálec je Muf a ta čokoládová orientální puma vzadu je Fatti :)


V Ikea jsem ulovila tyhle suprový sušenky za 19 Kč. Děsně mi chutnají, hlavně ty čokoládové (jak jinak). Jinak teda ještě mají vanilkovo-malinovou verzi. Je taky dobrá, ale já jsem prostě čokoholik, znáte to.
Další jídelní věc, kterou jsem ulovila, ale bohužel jsem vám ji nevyfotila, byli skořicoví šneci do mrazáku. Ty ikeácké MILUJU! Nevyfotila jsem je proto, že po návratu domů už byli takoví malinko změklí, tak jsem je hned narvala do mrazáku, aby neutrpěli nějakou újmu.


Mint lucerničku jsme bohužel nekoupili, protože prý jich máme moc. Já si teda nemyslím. :D Ale aspoň mintový hrneček jsem dostala! Hrnečků sice taky máme tři prdele, ale zaprvé hrnečků není nikdy dost a zadruhé, těch 19 korun, za to ten mintovej hrneček prostě musíte mít!


Další skvělý objev - čokoláda s mátou a karamelem. OMG, OMG, OMG! Prostě miluju mátu, miluju karamel a čokoláda tam nemohla zůstat, co víc k tomu říct?!


Ještě jsem si vybrala krabičku na laky na nehty, abych je mohla mít hezky u postele :) Tam si totiž lakuju nehty nejraději.
Jo a ještě jsme pro mě koupili stříbrnou lampičku, jupí :D! Jestli jsou nějaké dvě barvy, na které jsem ulítlá, můžete si být jistí, že je to mint a stříbrná.

Po nákupu v Ikea jsme ještě rychle skočili do Alberta. Chtěla jsem si koupit nějaký ten ochucený tvaroh a podobné věci.


A v akci jsem tam objevila tohle mé oblíbené müslli! :3
Taky tyhle typy křupek tak milujete? :D Je to úžasně křupavé a ještě s čokoládou, to prostě chceš!


Přítel se mi smál, že tohle je jak nákup malýho dítětě :D !
Kinder Bueno, Fidorka (gratuluju, Fidorko, tvůj marketing se mi FAKT vryl do mozku). Ty ochucené tvarohy, ty prostě všechny miluju! :D No a ta pěna, ta je pro mě něco nového, takže jsem hodně zvědavá, jaká bude :)

Snad si taky hezky mlsáte! :) A doufám, že jste měli pěkný víkend...
Mějte se faaajn!

SOULLESS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama