7. dubna - red velvet, simíci a čokoláda

8. dubna 2017 v 13:55 | Soulless |  Bestiální dny
Ahojky.
Díky nadpisu už vůbec, vůbec nebudete pochybovat o tom, jak vážně beru tloustnutí do nafukovacího kruhu.
To je totiž závazek!Když je volný pátek ráno, neznám nic lepšího, než si vzít něco dobrého do postele a číst si u toho. Stále ještě Třetí Stříbrnou knihu snů. Snažím se šetřit si ji, protože je to poslední díl série a prostě... je mi z toho smutno! :( Jsem si jistá, že po téhle sérii budu mít totální knižní kocovinu.
Míváte ji taky někdy? A doufám, že vám konečně napíšu první recenzi do "Stránku po stránce" aneb mojí bestiální knihovničky. No a taky se chystám přidat něco jako "Kosmetický koutek" a zařadit tam pár věcí, které používám. První článek by byl určitě na téma "jak si ráno urychlit líčení", nebo tak něco. Jak už jsem říkala, pokud půl noci nespíte a z postele se vykopáváte půl hodiny... tohle prostě potřebujete. A nebo pokud prostě neradi vstáváte, což si myslím, že se stává hodně lidem. :D


Hodně teď koukám na HIMYM, alias How I Met Your Mother alias Jak jsem poznal vaši matku. Sice už jsem to jednou viděla, ale moc mě jiné seriály nebaví... vždycky to vydržím tak 5 dílů. Nevím proč, jsem seriálový nemaniak :D. Což je docela divné, většina lidí na VŠ se v seriálech naprosto utápí. Můj případ je to teda jen ve zkouškovém, to je všechno lepší než učení se na zkoušku.
Což mi připomíná, že ještě necelý měsíc a zkouškové je tu. Můj bože. Přiznávám, že se mi na zkouškovém určité věci líbí, a to třeba to, že nemusím moc často chodit do školy. Ale zase se mi teda spousta věcí nelíbí - učení, zkoušky, stres. Fujtajbl. V prvním semestru jsem udělala naprosto všechny zkoušky a finišovala s průměrem 2,22. Nemám ani nejmenší iluze o tom, že by se to povedlo i teď. Ale to je holt život. Snad projdu do druháku, to mi asi bude stačit.


A máme ho tu, hvězdu z nadpisu, aneb pana Red Velveta z Ollies.
Miluju Red velvet! Nejen jako svíčku od Yankee Candle a vůni a příchuť sladkostí, ale prostě i ten dort. Je na něm něco strašně atypického a to mám ráda :). A v Ollies fakt umí, co si budem povídat! :3


A tady už je madam Čokoláda! V přestrojení za kafe :D. Jen prostě už nebyl jiný čístý hrneček než ten s nápisem "Coffee YEAH!" a než abych ho musela mýt a vyplachovat a mít ho studený a mokrý... radši jsem čokoládu přestrojila za kafe.

Jinak to byl dost nudný den. Strašně pršelo, byla zima, hnusně, dělníci kolem, komunisti v lunaparku... No prostě nůďo. Absolutně jsem netušila, co mám dělat. Nakonec to vyhráli simíci.


Simíky mám ráda odmalička. Vždycky mě bavilo vytvářet ty lidi. Většinou jsou to holky, které mají zrz vlasy a nebo vlasy nějaké naprosto šílené barvy, ale co už :D.
Tentokrát jsem si vytvořila slečnu jménem Dafné (celým jménem Dafné Meow), která je šikulka, umělkyně a nesnáší děti. Celá já. Teda až na tu šikulku a taky na to, že ona je štíhlá a vysoká a nosí sexy oblečení. A taky je umělkyně.
Se mnou má teda společné jen to, že nesnáší děti. Já taky nenávidím děti. Jinak jsem ale malá, oplácaná, nešikovná a neumělecká a nosím vytahané legíny a velké trička.
Můj přítel Dafné překřtil na prostitutku :D. Asi kvůli té krátké sukni. Někdy vám Dafné ukážu.
Jela jsem s ní do Francie, protože to mě v Simících baví asi nejvíc - cestovat. A hledat tam různé poklady, tentokrát v Zapomenuté pohřební mohyle.
Doufám, že nejsem jediný úchylák, který miluje Simíky, ale je to prostě legrace, hlavně když potkáte na chodbě pyramidy mumii. Možná si tu někdy založím i nějaký herní koutek a řeknu vám něco o svých oblíbených hrách - jako je třeba Mortal Kombat nebo Don´t starve. Don´t starve je asi nejgeniálnější zábava, když jste třeba nemocní, já to miluju! Sice nemám zrovna nějaké šílené rekordy a když mám super věci a umřu, je mi do breku, ale stejně se k tomu pořád vracím :D.
Hrát víc počítačových her mě naučil můj současný přítel, který mi ukázal několik her, které mě fakt bavily. Na playstationu si ráda zahraju i Litltle Big Planet... Jé, fakt vám tu musím napsat něco o hrách! :D A o knížkách. I když tu sérii o snech fakt ještě nechci dočíst. Chjo. Chjo. Chjo.

Znáte taky ten pocit, když máte knižní kocovinku?
Je to děs, přeju si, aby dobré knihy nekončily... I když pak už by mě to asi nebavilo číst do nekonečna :D

Užijte si víkend!
SOULLESS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama