5. dubna 2017 - mekáčové prasárny a gigantický kafe

6. dubna 2017 v 9:39 | Soulless |  Bestiální dny
Ahojky!

.
.
.
My floor is made of wood but my roof is made of tin
You should hear the sound it makes when the rain clouds roll on in
A million teardrops drummin' on the roof of my chateau
I never had no neighbours no, at least none that I know

I was lonely when you got here
I'll be lonely when you go
So why should I let you in, my dear?
That's what I'd like to know
.
.
.

Středa byla náročná. Ne školně, ale spíš... psychicky. Co se mé paniky týče.


Taky vypadáte hned zrána takhle unaveně? Já osobně nechápu, jak to dělám.
Je to jako zaklínadlo. Obvykle se probudím tak hodinu před budíkem, třeba v 6 a cítím se vyspaně. Takže už neusnu a 45 minut do budíku jen koukám do prázdna a čekám, až bude zvonit.
V moment, kdy budík zazvoní, se mi najednou chce naprosto příšerně spát. Kouzlo.

Stejně ale vstanu a namaluju se. V 99% případů se maluju, protože nenamalovaná vypadám zaprvé děsně mladě a zadruhé se sama sobě prostě nelíbím. Navíc lidem venku by mohla být moje nenamalovaná tvář osudná.
Přemýšlím, že sem přidám ještě rubriku alá bestiin kosmetický koutek, nebo tak něco a povím vám něco málo o věcech, které používám. Mohlo by se to hodit těm z vás, kteří ráno opravdu spěchají, protože se snažím používat samé hopšup věci, které se rychle nanášejí a výsledek je hezký lepší, než to co jsem měla na ksichtě předtím.


Ve škole jsem pokračovala v četbě Druhé Stříbrné knihy snů. Ten den jsem ji i dočetla a otevřený konec mě zase navnadil číst dál. Jsem fakt zvědavá. Nechci vám dávat nějaké spoilery, pokud jste to nečetli, ale jsem fakt zvědavá, co bude dál třeba s Anabel!
Co dalšího říct ke škole? Ráno jsme měli jazykovou interferenci na kterou máme pana nevímcomázatitul Christophera Hopkinsona. Je to fajn předmět, zábavný, ale ten den jsem vůbec nezvládala dávat pozor... zrovna to bylo TAK NAPÍNAVÉ! :D

Odpoledne jsem se nebyla schopná odhodlat k tomu, abych se domů a na další pochůzky dopravila tramvají. Smutná věc.
Zase jsem musela otravovat přítele... Mezitím, než dorazil, jsem si zašla sednout do studovny a chtěla jsem vám napsat článek, ale klávesnice počítačů ve škole je příšerná. Musíte do ní vyloženě mlátit a bušit, aby se vůbec něco stalo. A já hrozně nerada tak moc mlátím do klávesnice, kterou neznám, protože většinou se přehmátnu a je z toho překlep a všichni pak slyší jak zase buším do backspacu.
Prostě nemám ráda cizí klávesnice, to je celý. A pokud se mačkají klávesy těžce, tak tím tuplem je nemám ráda!


V autě mi bylo docela do breku, tak jsme se stavili do Mekáče.
Tak nějak chci asi věřit konspirační teorii o tom, že do happy mealu přidávají drogy, i když je to pitomost. Ale trochu drog by asi v takovém dni bodlo. Nebo možná ani ne.
Ale prasárna bodne vždycky! Kor takováhle.
Mají teď šmoulové hračky. Jelikož Šmouly nenávidím, hračka putovala tam kam má. Do kontejneru na tříděný odpad, konkrétně plast.
Do Happy mealu jsem si vybrala ty kuřecí nugetky, co nemají s nugetkama asi nic společného a melou do nich části starých slepic, odporné hranolky a dvě omáčky - kari a sladkokyselou. Normálně mi to jídlo připadá fakt nechutné, ale při smutku mi ta porce soli a tuku a hnusu přijde vždycky vhod. Možná je to zase jen jeden způsob sebepoškozování. Hostinu prasat jsem zakončila mléčnou Fidorkou. A máš to, smutku!


Ve večerních hodinách jel muž vyzvednout z práce kamaráda. S ním jsem pro něj jet nechtěla, ale poprosila jsem ho o Frappucino. Byla jsem celkem zvědavá, jaké mi donese a donesl mi to obří :D V duchu jsem si předtím říkala, že to je takový love test (haha), jak velké mi přinese, tak moc mě má rád. Prošel! :D
(Zkuste vztahový frappucinový test dle Soulless!)


Večer jsem zvolila světovou zábavu - čtení Sarah Scribbles (česky, protože ty anglické verze byly DVA METRY od postele!) a pojídání mých oblíbených cibulových kroužků. Vcelku fajn večer, nemyslíte? :)

Krásný zbytek týdne, lidi!
SOULLESS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama