1. a 2. dubna 2017 - Svět k posrání, svět k zešílení

3. dubna 2017 v 14:28 | Soulless |  Bestiální dny
Ahoj.
Svět je k posrání. Je k zešílení. (Ježíška v chlévě převinou. A znova chléb se v tělo změní a víno v krev, krev nevinnou.)
Zabijte mě, prosím.


První duben je apríl. Můj život a moje panická porucha ale bohužel není aprílový žert... ale kéžby byl!
Oba tyto dva dny mi bylo blbě, což je docela v rozporu s tím, že jsem se snažila udělat si je příjemné a to ze všech stran - čtivem, jídlem, ležením, prostě VŠÍM.


Dopoledne jsem se cpala čokomalinovými makronkami a četla si novou knihu - První stříbrnou knihu snů.


Můj život začíná být jen o jídle. Tohle byl můj oběd - těstoviny se sýrovou omáčkou.
To, že je můj život jen o jídle, to je dost smutné, asi budu brzo tlustá jako bečka a pak hlavně - nic zajímavějšího než jídlo se v mém životě neděje.


A čokoládová zmrzlina.
Ano, dobrý den, vítejte v mém životě. Lidé chodí na párty, scházejí se s kamarády, pořádají zásnuby, svatby, jsou svoji, mají děti. Slečna Soulless sedí v posteli, čte knihy pro děti a nemá vám co zajímavějšího říct, než to, kolik měla panických záchvatů a pak ještě to, že si po obědě dala čokoládovou zmrzlinu, aby její špeky mohly být zase o něco nafouklejší a ona zase o něco zoufalejší. Do budoucnosti si neprorokuje děti, protože děti nesnáší, ani svatbu, protože kdo by si proboha chtěl vzít magora, ani hezkou práci, ani nic.

Jupí.
Do toho je mi ještě pořád zle.
Oběd jsem kompletně vyzvracela a nevím, jestli jsou farfalle ještě pořád moje oblíbené těstoviny, protože se zvracejí fakt blbě, obzvláště když vám to jde i nosem. Jo, nechutný.


Modrá Fidorka, kterou jsem přikusovala ke čtení odpoledne, když jsem se trochu prospala, ve mě ale zůstala (aspoň něco). Musím se přiznat, že normálně modrou fidorku moc nemusím a dávám přednost hnědé a červené, ale skrze ten mediální humbuk kolem a kolem mi přece jen utvěla v hlavě a já na ni tak nějak dostala chuť.

Večer jsem dělala aspoň něco užitečného - pekla jsem bábovku. Není to teda nic světoborného, ale pořád se to dá považovat za lepší činnost než panikaření a kvílení a čtení a to, co obvykle dělám.
Bábovka dopadla dobře, je fakt jedlá.

Zato v noci mě trápily šílené noční můry a jako poslední dobou pravidelně jsem se vzbudila zpocená takovým způsobem, jako by mě mrskli do vody s vlasy vlnitými vší tou vlhkostí. A byla tu neděle, druhého dubna.


K snídani jsem si dala svou bábovku. Bod pro mě. Když už nic jiného, alespoň umím dobrou bábovku. Jo, jasně to všechny zajímá. Nevadí, že se klepeš v tramvaji, pokud umíš dobrou bábovku. Určitě.
Schválně zkuste na rande říct něco jako "moje psychiatrička říká, že nejsem blázen, ale umím fakt dobrou bábovku". Nestihnete ani změřit rychlost, kterou váš protějšek odletí co nejdál od vás, ideálně na jinou planetu. Každopádně to můžete použít jako odrazující větu. Čtyři slova stačí. Léčím. Se. Na. Psychiatrii. A máte pokoj, tradá.


Na oběd jsem vykouzlila falafel z Kauflandu se zbytky naanu z Marks&Spencera. Jak umné.
Jinak jsem ale zvládla nezapálit olej na pánvi a olej mi prskl jen jednou pod oko, takže se to dá považovat za úspěšné vaření.

K večeru jsme se jeli podívat na mamky nového psa, biewer yorkshire teriéra. Jmenuje se Philippe a Jack (její první pes) je z něj velice nenadšený. Mazlila jsem oba co nejvíc vyrovnaně a musím uznat, že i když nejsem moc smetáková, Jacka mám ráda z principu, protože jsme spolu tak nějak vyrostli a Philippa budu mít ráda taky, protože je roztomilý.
Nikdy ale ani jednoho z nich nebudu mít tak ráda, jako naše kočičky.
Mia, moje chlupaté zlatíčko, ta se mnou líhává opravdu často. Když mi šíleně buší srdce, packami mi ťapká po hrudníku.
Fatti i Muf jsou takoví ďáblíci, jejichž kouskům se prostě musíte smát.
A Eliška... no je mi jasné, že Eliška by s klidem zlikvidovala důkazy po úkladné vraždě, kterou by na mě kdokoli spáchal a nemá zapotřebí se přetvařovat. Cením si toho.

Nemám důvod mít všeho plné zuby. Mám všeho plné zuby.
Tak plné zuby, že se mi ani nechce číst po sobě tenhle článek, jestli dává smysl.
Beztak to nikdo ani nečte.

Pokud to ale čtete, tak doufám, že se prostě jen máte líp.
SOULLESS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama