28. března 2017 - moje duše křičí a to mě unavuje

29. března 2017 v 8:39 | Soulless |  Bestiální dny
Ahoj!
Tenhle článek vám tu píšu hezky ráno, zatímco se chystám na tříhodinovou přednášku z ekonomie. Perlička - musím na ni dojet tramvají. Pomoc. Vesmír mi pomáhej, ať to přežiju bez panického záchvatu! Ale o tom se budeme bavit spíše zítra.

Teď raději o úterku.


Možná už jsem vám říkala, že úterek je můj nejméně oblíbený den. Ze tří prostých důvodů :
1) musím vstávat na 7:30 (což je brzo a já jsem v poslední době fakt unavená a ráda spím)
2) nebaví mě překlady, které míváme na úterý, protože jsou těžké a často politické a mě politika vůbec neto...
3) je ruština a ruština je NUDNÁ a "učitel" nás prd naučí

Takže prostě úterky nemám ráda.
Hned zrána jsem zase kvílela v posteli a hrála si s myšlenkou, že se na to absolutně vyseru, zůstanu ve své milované posteli, budu poslouchat Lou, jak povídá o kosmetice a prostě zanevřu na venkovní svět.
Až na to, že je to přesně to, co bych dělat neměla.
Zatínám teda zuby, vylezu z postele a vyčaruju si jakýs takýs make-up. Dobrý, to by šlo...

Ke zrádnému úterku mě ale napadl skvělý, nezrádný nápad! Vezmu si s sebou do školy své milované antistresové omalovánky a když se budu cítit mizerně, prostě si budu omalovávat a vypustím svět okolo. Dobrý plán.


V první hodině, což je čeština, jsem se do toho hned pustila. Čeština mi nijak nevadí, ale když nám k večeru přišel mail, že příští týden nebude, stejně jsem zajásala - vyspím se!
V češtině jsme dodělávali administrativní styl. Zív.

V druhé hodině se mi povedlo stránku dodělat a na výsledek se můžete mrknout na instagram.
Co mě ale pobavilo bylo, když se naše vyučující přiřítila, aby nám odemkla a vykládala nám, jak jí vykolejuje, když její dítě poránu ve školce křičí. Úplně jí to rozhodí den.
Držela jsem křečovitý úsměv. Nemám ráda děti. A fakt nechápu, proč křičící děti mají někoho vyvádět z míry, zatímco mě by moje kříčící duše měla nechávat chladnou?! Jsem z toho unavená...

Každopádně, jako velkolepá odměna za mou snahu - odpadla nám ruština! Boží. Takže jsem byla asi o hodinu a půl dřív doma^^ Což bylo jedině dobře, protože ve spěchu do školy jsem popadla jen jednu proteinovou tyčinku a myslela jsem, že mi to bude stačit -_- Nestačilo, no... Takže když jsem jela domů, už jsem měla fakt hlad, takže přítel radši honem začal vytvářet oběd.


Tentokrát jsme měli na oběd steaky s bylinkama, krokety a já jsem si k tomu přihodila sýrovou salsu na nachos. Tu teda jím k hodně věcem :D Ale tatarku moc nemusím, kečup se mi k tomu nehodil... takže poslední volba!


Jako dezert jsem si dala hořké kinder bueno a je to mňamka :3 Prostě miluju hořkou čokoládu, i když teda vím, že to není úplně nejčastější. Tohle kinder bueno jsem objevila náhodou v Globusu a jsem fakt ráda, že jsem ho tam nenechala, je to mňamka. I když klasika je asi pořád nejlepší.


A pak, když byl přítel na nákupu, přišel pošťák a přinesl mi odměnu za můj úterní boj s panikou^^ Moji lamu z EBay. Je teda o dost větší, než jsem čekala, ale lepší, než kdyby byla hrozně malinká :D
Lamu jsem pojmenovala (hrozně nečekaně) Violet a jsem strašně ráda, že mám konečně svoji Alpacu!
Může to vypadat neuvěřitelně dětinsky, ale co nadělám, taková jsem...


Nakonec mi Jirka koupil Dietu - to je jeden z mých oblíbených časopisů, hlavně kvůli receptům :) Tak snad si na ekonomii aspoň počtu, mezitím co bude mít náš přednášející zase nějaké monology o životě :D

Snad se máte fajn. Snad středa bude fajn!
Držte palce! Loučím se!

SOULLESS
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama