Listopad 2016

TAG | Me time TAG

5. listopadu 2016 v 10:40 | Soulless |  Soulless
Ahojte a krásnou sobotu :)
Protože teď malinko prokrastinuju u překladu a taky protože to tu už docela dlouho spalo, rozhodla jsem se přidat sem aspoň TAGovku pro ty, co je zajímám já jakožto osobnost a tak... :D Nemyslím jakože slavná osobnost, ale moje osobnost... Chápete, ne? Už jsem z toho překladu úplně zamotaná, moc odbornosti, uuuuh!

Tak jdeme na to :)

1) Na co koukáš, když zrovna relaxuješ?
Ze seriálu a podobných věcí mám ráda takové ty klasiky - TBBT, HIMYM. Potom mám ráda Simpsonovy, ale ty teda jak kdy. Při relaxaci nejraději omalovávám antistresové omalovánky, takže si k tomu pouštím film či seriál, který už znám tak dobře, že u něj můžu čumět do omalovánek :D Z filmů to bývá třeba Bridget Jonesová nebo Sex ve městě 1 či 2. Ze seriálů zmíněné klasiky, Sex ve městě, Horákovi (jo, opravdu :D) nebo pořad Masterchef - díly, které už jsem viděla.
Nejvíc ale asi vede YouTube, na kterém jsem naprosto závislá, a pokud nejsem zrovna nemocná nebo uprostřed těžce učícího období, asi není den, kdy bych si youtube nezapla. Nejradši koukám na A Cup of Style, Blueberry Pink (svíčkyyyyyyy! :D), Evžuu, Flabgee, Get the Louk, NotSoFunnyAny a třeba Shopaholic Nicol. To jen tak namátkou a abecedně :D
Pak taky ráda koukám na ASMR videa - buďto anglické Gentle Whispering, nebo českou šikovnou Deni z ASMRCZ :)
Pokud nevíte, co je to ASMR, vygooglete si to - je to relaxační technika :) Z mých zkušeností ale vím, že ne každému se líbí, například můj přítel říká, že by se u toho akorát tak naštval, protože ho šeptání a ťukání na věci tak akorát štve :D Já to ale miluju <3 :)