Září 2016

30. září 2016 - Misery Business

30. září 2016 v 17:49 | Soulless |  Bestiální dny

Ahoj!
Tak původně jsem vám chtěla vypsat všechny dnešní pocity v mega dlouhém článku (aka "Milý deníčku..."). Ale myslím, že by to stejně nikoho nebavilo. Takže vám dnešní studijní den prostě shrnu v gifech a obrázcích :D
Pojďme na to...

27. září 2016 - začátek školy a kancelářská myška

27. září 2016 v 16:02 | Soulless |  Bestiální dny
Ahoj :)
Tak mi zase začla škola :( Někomu už dávno, no, mně teprve dnes. A kdo by měl rád školu...? :(
Příchod semestru jsem se rozhodla trochu si zpříjemnit. A to speciální krabičkou "Poklady kancelářské myšky" :). Pokud by vás zaujala, určitě mrkněte sem, kde si můžete tento boxík s překvapením také objednat :)

Ale teď už se pojďme podívat na mou konkrétní krabičku :)


23. září 2016 - Pošta, má láska

23. září 2016 v 21:23 | Soulless |  Bestiální dny

Ahoj - zdravím mé drahé čtenáře! :)
Původně jste tu dneska měli mít unboxing - ale co se nestalo? Česká pošta řekla NE!
A tak jsem se rozhodla, že se ze svého smutku, ze své nešťastné lásky, prostě vypíšu.

22. září 2016 - Stížnost na život

22. září 2016 v 11:57 | Soulless |  Bestiální dny
Tak tohle je moje stížnost na život. sebe.

"Dva večery sepisuju dlouhou stížnost na život... Chci zrušit svoji existenci, bylo toho víc než dost!"
Tak nějak se to zpívá v té písničce, ne? A pak ještě, že do deseti let čekám odpověď - úřední oznámení. Že pro takový jako já tenhleten svět není. Nebo tak něco.

Ne, že bych si měla ve svém životě tak úplně na co stěžovat. To teda ani nemám v plánu. Totiž stěžovat si na život. Ale na sebe? Na sebe si snad stěžovat můžu... nebo ne?

TAG | Get to know me (poznej svou bestii)

21. září 2016 v 11:22 | Soulless |  Soulless
Ahoj.
Nevím, kolikrát se mi ještě v mé "blogovací kariéře" stane, že se podívám na něco, co jsem X měsíců psala a řeknu si "Hej, tak v tomhle bullshitu už pokračovat nechci!"
Na starý blog jsem se teda v rámci atraktivity snažila narvat milion věcí, od receptů až po kosmetiku - a byla to chyba. Make-up nikdy bezmezně milovat nepřestanu - ovšem co se týče jeho nanášení, blbnutí s ním a tak podobně. Kafrání o něm a psaní recenzí, to k mým zálibám nikdy nepatřilo. Asi byla chyba pokoušet se o opak.

Na tomhle blogu kosmetiku nenajdete.
Na "otvíračku" blogu jsem se rozhodla zařídit svoje oblíbené trojkombo - já, můj deník (hehe, to je narcismu) a knihy. Ne každého to bude zajímat, ale to nevadí, své příznivce si snad já a "blogísek" najdeme :)
Tak uvidíme!

Pro ty, co mě ještě neznají, jsem se obligátně rozhodla vyplnit "řetězák" (hej, ale tak se tomu přece kdysi říkalo. No teď je to "tag" :D ), abyste mě poznali. Vybrala jsem si jeden s příhodným názvem - Get to know me, alias Poznej mě, alias Poznej svou bestii!
Tak hurá do toho a půl je... Ale ne, prostě pojďme na to :)